Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha két éve nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha két éve nem tudok elfelejteni egy lányt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülye vagyok, de ez van. Annak idején rengeteget beszélgettünk, gyakran órákon át, hetente többször is. Megtetszett nekem, szimpatikus is volt, kezdtem rá mint nőre gondolni, és egyszer találkoztunk ("hivatalosan" barátilag, mostanában lesz két éve), de nem mertem elmondani neki semmit, pedig talán én se voltam közömbös a számára, csak mindkettőnk félénksége, gátlásossága stb. miatt így alakult. Sajnos még bókolni se mertem neki, amit szégyellek is. Ugyanakkor viszont utána rájöttem, hogy ő volt az egyetlen olyan lány az életemben, akit szerettem, és akit el tudtam volna fogadni magam mellé. Próbáltam elfelejteni őt is, meg az egész szituációt is, a bénaságomat, ismerkedtem másokkal, de egyrészt nem is volt sikerem, másrészt meg a mai napig sokat gondolok rá, de azóta nem nagyon tartjuk a kapcsolatot, max. felköszöntjük egymást, és szégyellek is elé állni, főleg ennyi idő után, viszont akkor meg nem mertem neki ilyenekről beszélni. Ha ez eszembe jut, elég nyugtalan vagyok, nem találom a megoldást, és kínoz a múlt, felejteni pedig nem tudok. Szerintetek mit tehetnék? Előre is megköszönöm a válaszokat, és megkérnék mindenkit, hogy ne ítélkező kommentek szülessenek, így is éppen elég nehéz, nem hiányzik még az oltogatás is.

2014. febr. 6. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha találsz egy ahhoz hasonlót vagy jobbat, akkor annak emléke felülíródik az éppen aktuálissal. Tehát nem leszel belé szerelmes.
2014. febr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyébként se jön össze semmi, másrészt meg a legtöbb lánnyal nem jutok el odáig, hogy ilyen sokáig beszélgethessünk, ennyire közel kerülhessünk egymáshoz lelkileg, találkozásról nem is beszélve. Akit pedig eddig valamennyire megismertem, az nem nagyon ért az ő nyomába. Szóval nehéz ügy. :(
2014. febr. 6. 20:30
 3/6 anonim ***** válasza:
teljesen ugyanebben a helyzetben vagyok csak en lany vagyok es egy fiut nem tudok elfelejteni mindossze egyszer talalkoztam vele ugy fel eve elso latasra beleszerettem pedig nem hittem az ilyenben es nem tudom elfelejteni azota meg semmi nem akar massal osszejonni viszont o meg messze is lakik igy meg rosszabb...:/ nem tudom hogy lehetne elfelejteni de igyekszem ismerkedni hatha talalok valaki mast szoval te is tegyel igy csak bevallik :D
2014. febr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam másokkal, de csak kudarc és fájdalom ért, és amúgy se nagyon találtam olyat, aki hasonlítana hozzá, illetve akivel odáig eljutottam volna, mint vele.
2014. febr. 6. 21:23
 5/6 Kérdezi válasza:
Velem is ez van, 2éve reménytelenül szeretek egy olyan embert, aki már tudom, h nem lehet az enyém. Pedig próbálkozom felejteni és tovább lépni, de ha nem megy?! Jöhetnék azzal, h ismerkedj meg járj el bulizni, gondolod vegig.. Bla, bla.. De ezek nem segítenek ezt már tudom. Talán a legjobb amit tehetsz, h fel keresed és lekuzdod a felenkseged, mert ki tudja, lehet, h a lany szívesen lenne veled. Más részt pedig, nem tudod majd azt mondani, h te nem próbáltad meg ezt helyre hozni!. Sok sikert! 😊
2015. jún. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azota mi van? En is ebbe evezek mar vagy 2eve...
2019. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!