Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, hogy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, hogy pasi létemre szeretek plüssállatokkal aludni?

Figyelt kérdés
Én gyerekesnek tartom, de nem tudok vele mit csinálni, egyszerűen jó érzéssel tölt el, ha körberakom az ágyat plüssfigurákkal és közéjük fekhetek. Nem kamu kérdés!
2014. febr. 6. 21:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Nem a plüss állataiddal van baj, hanem a rózsaszín nyuszis papucsoddal!
2014. febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aranyos :)

21N

2014. febr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1: Nincs rózsaszín papucsom, nem tudom honnan veszed.


#2: Köszönöm! :D

2014. febr. 6. 21:20
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ciki. F
2014. febr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy fehér nyulam amit még a második szülinapomra kaptam, azóta elvesztette az egyik kezét, de még mindig ott ül az ágyam szélén
2014. febr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Attól függ hogy hány éves vagy!!!
2014. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nem gáz, amíg mondjuk nem velük beszéled meg az életedet. :) Mindenki azzal alszik, amivel akar. 19/L
2014. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon aranyos.:) Bújós jellemre utal.:)17L
2014. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki ha ez téged boldoggá tesz, valaki például párnának használja.

Én csak 1 plüssel alszok, egy plüss pingvinnel hogy pontosan fogalmazzak.

Igaz 21 évesnél ez sokan cikinek tartják bár én ezt a barátnőmtől kaptam mivel sajnos 10 hónapja távkapcsolatban élünk, ő az ország másik felére költözött egyetem miatt, sokat jár haza és szinte mindig együtt alszunk meg amikor nem jön haza mert ott van programja az ottani barátaival akkor van hogy én megyek fel hozzá hogy nehogy egyedül menjen el bulizni amikor mindegyik barátnője viszi magával a párját. :)

A plüsspingvint azért kaptam tőle hogy legyen mit átölelnem alvásnál hogy rá emlékeztessen. Persze az a plüsspingvin a barátnőmé volt már egy jó ideje még úgy találta gy táborba és akkor meg is szerette azt.

Azért is van nálam mert az ő illatát érzem rajta és az első együtt alvásunknál is már előkerült az a bizonyos plüss, pontosabban kettőnk közé tettük valamiért, akkor mesélte el hogy milyen sokat jelent neki mert amikor magányos volt folyton azt ölelgette. Mivel én másfél éve adtam neki egy helyes plüssmackót ami rám emlékezteti mert eléggé mackós vagyok, meg mackónak is becéz így ő azzal alszik én meg a pingvinjével :)

Sokan aranyosnak tartják ezt, és ebben nincs semmi.

2014. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a túlnyomó többségben pozitív válaszokat! :) 19 éves vagyok amúgy és, hogy a 8-as válaszolónak írjak: Igen, bújós típus vagyok. :D
2014. febr. 6. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!