Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, hogy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, hogy pasi létemre szeretek plüssállatokkal aludni?

Figyelt kérdés
Én gyerekesnek tartom, de nem tudok vele mit csinálni, egyszerűen jó érzéssel tölt el, ha körberakom az ágyat plüssfigurákkal és közéjük fekhetek. Nem kamu kérdés!
2014. febr. 6. 21:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Isten mentsen meg az ilyen nyálas férfiaktól...
2014. febr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
#11: Miért lennék nyálas? Nem is ismersz engem. Egy kérdés alapján pedig véleményt alkotni rólam szerintem elég szemét dolog.
2014. febr. 6. 22:18
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegy. Ez a tulajdonságod önmagában nem dönt el rólad semmit. aki megismer, ezt nem tudja meg rólad, csak később, amikor már egyéb dolgok alapján alkot rólad véleményt.
2014. febr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
45%
Szemét dolog vagy sem, ezt kell szeretni.
2014. febr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
homi vagy? Amúgy nem gáz, ha plüssökkel alszol.
2014. febr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%
en is bebujjnak a macik koze!
2014. febr. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 pinkpancser ***** válasza:
100%
Inkább plüssállat, mint guminő :)
2014. febr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!