Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, hogy még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki, hogy még nem volt komoly kapcsolatom?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és még nem volt barátom. Persze csókolóztam már, meg voltak akik azt mondták bejövök nekik de túl idősnek éreztem őket. Már belül sírok a sok pár láttán és néha én is vágyom a társaságra. Mindig kérdezgetik mért nincs még barátom, és ezt gáznak érzem. Én vagyok az egyetlen akinek ilyen problémája lenne?
2014. febr. 7. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül és nem.ciki
2014. febr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az idősebb korosztályban is van hozzád hasonló, nem is kevés. Van aki még addig sem jutott el, mint te.
2014. febr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 16 évesen még a kanyarban sem volt senkim, sőt én még akkor nem is csókolóztam. Nekem 19 évesen volt először barátom és nem éreztem későnek. Nem ciki és nem érdemes siettetni az időt. 21L
2014. febr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. febr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki ez. Inkább ilyen legyél, mint hogy minden hétvégén embrió pózban rókázz valamelyik noname árok szélén :)
2014. febr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16 éves koráig egy lánynak sincs komoly kapcsolata, legfeljebb gyerekszerelmek.
2014. febr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na én 27 évesen itt se tartok...
2014. febr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!