Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ez szerintetek normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt csókolóztam először,ami önmagában oké.De egy olyan fiúval csókolóztam,akinek van barátnője.És most igazából tudom hogy összejöhetnénk,mert túlságosan jó barátok vagyunk.Légyszi segítsetek!

2014. febr. 7. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Mégis hogy jöhetnétek össze, ha a srácnak barátnője van?

Amúgy meg, egy dolgot tarts szem előtt: még ha szakítanak is, és össze is jön veled a srác, semmi garancia nincs arra, hogy ő nem ilyen ember alapvetően. Te nyilván azt fogod gondolni elsőre, hogy jaj mennyire szeret engem, hogy miattam ott hagyott valaki mást, de aztán elkezd benned kattogni valami. Simán lehet, hogy a srác ilyen jellemű (vagy inkább ennyire jellemtelen), aztán majd téged is megcsal egy másik lánnyal - igen, a csókolózás megcsalás egyébként. Te is jó barátja lehetsz, ha így tönkre akarod vágni a párkapcsolatát.

2014. febr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ne nagyon reménykedj ha van barátnője
2014. febr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Moszuke ***** válasza:
100%

csak egyszer mond el:

a pasi nem fog megváltozni. (miattad sem...nem mondtam újat ugye?)

valamint az imént gyakorlatilag megcsalta a párját az, hogy kivel az irreleváns.

ennyi

2014. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megcsalta a párját.Sem arra nincs garancia,hogy miattad ott is fogja hagyni,és nem csak a játékszere leszel egy ideig,sem pedig arra,hogy ha összejöttök,veled nem fog ugyanígy bánni.Ezeket gondold át.
2014. febr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom őket szétszedni,de azt mondta nekem mielőtt elcsattant a csók,hogy ez csak baráti.Most meg fel akart vinni magához,ami már nem túl baráti
2014. febr. 8. 18:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Dugna téged nyilván, de többre nem kellenél. Ha le akarsz süllyedni erre a szintre, és nem számít neked az önbecsülésed, akkor hajrá.
2014. febr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem társasozni szeretne felvinni,ezért vissza is utasítottam a lehetőséget erre megsértődött
2014. febr. 8. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!