Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz, ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz, ha én az ilyen férfiakat szeretem?

Figyelt kérdés

Jóképű, férfias, de mégis van benne egy kisfiús báj, ami kissé gyerekké teszi, nem azzá a tipikus macsóvá. Többen leszóltak már ez miatt, hogy a pisi kinézetűekre bukom

20L


2014. febr. 7. 18:56
 1/5 A kérdező kommentje:
*pisis
2014. febr. 7. 18:57
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
izlesek es pofonok!masok velemenye miatt ugyse fog mas tetszeni!sz@rd le mit mondanak!
2014. febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az ízlésed, nincs ebben semmi gáz... nekem meg a kifejezetten lányos pasik tetszenek. Nem vagyunk egyformák.
2014. febr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz és amúgyis a te dolgod
2014. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Neked ilyen az ízlésed,ennyi.Nekem is hasonló pasik tetszenek egyébként.
2014. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!