Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tűnt el? Van-e megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnt el? Van-e megoldás?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy erkölcsös, félénk lánnyal, akinek idáig nem volt kapcsolata és ő ,,apuci szeme fénye”. Ő most kezdte az egyetemet, és otthon is nagy a nyomás rá ez miatt. Egy hónapig küldték rám a bátyját és a barátnőit, hogy ,,megvédjék” tőlem. Én emberileg mindent megtettem érte, hogy belém szeressen. Nagyon megszerettük egymást, ő rajongott értem. Azt mondta, h komoly kapcsolatot akar, de másnap kilépett a chatből, mindenhonnan lelépett, végül megmondta, h nem lesz esélyem nála soha. Én elfogadtam , mert nekem az a fontos, h ő boldog legyen és jól érezze magát, de nekem fontos, hogy barátok legyünk, mert értékes ember. Továbbra is barátkoztunk, de ismét eltűnt már 2 hónapja, otthagyta a társaságot is, pedig nem adtam rá okot, h ezt tegye. Én már nem akarok semmit, de hiányolom a társaságát, érzem, h boldogtalan.

Szerintetek a szülei tiltják tőlem vagy ő nem akar látni? Miért csinálja ezt? Mit tegyek? Van-e megoldás? 20+/F


2014. febr. 7. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak egy finomabb farkat talált amin csünghet.
2014. febr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom pajtás, de szerintem csak hülyített. Aki nagyon oda van érted az nem hagy ott egyik pillanatról a másikra. Keress egy másik csajt :)
2014. febr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd, nem kényszerítheted őt semmire. Nyilván meg akar felelni "mindenkinek", de legfőképpen a családjának. Elrontották az életét, ez valószínű, és most nagyon szenvedhet. Szerintem nem nagyon tudsz mit tenni, ha nem jelentkezik többé, akkor el kell felejtened őt. Sajnos ő még nem nőtt fel eléggé ahhoz, hogy nemet merjen mondani a körülötte lévőknek, és a saját útját merje járni. Persze az is kérdés, hogy a családja mivel tartja sakkban (már ha így van). De ezerféle ok lehet a háttérben, max. még egy próbát megér, hogy mondjuk írsz neki, aztán meglátod.
2014. febr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Huha ha kilepett a csetbol az komoly
2014. febr. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
23:20-as: köszönöm, hogy te legalább elolvastad a kérdésemet...köszi a választ
2014. febr. 7. 23:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ezzel nem lehet mit kezdeni.

Valószínűleg az érzések kölcsönösek voltak.

Bizonyára tiltják és ez miatt nem tud veled találkozni.

Az okokat nem tudjuk, hogy miért is ilyen ellenszenvesek veled a családtagjai és barátnői. Erkölcsi értékrend, anyagi különbségek, etnikai hovatartozás és még sorolhatnám.

Sokszor a szülők után ítélik el a gyerekeket is(nálam is ez van sajnos).

Tudom, hogy nehéz és nehéz is lesz még egy ideig, de el kell felejteni, ő is ezt próbálja tenni és ennek az egyik legjobb módja az hogyha nem látjátok egymást.

Fura, hogy akit vagy amit elakarunk felejteni midig csak arra tudunk gondolni és ez csak még jobban megnehezíti az elválást.

Kitartást kívánok az elkövetkezőkben neked.

2014. febr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!