Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok én továbblépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok én továbblépni? Aki egyszer már volt szerelmes, az hogy tud még egyszer az lenni valaki másba?

Figyelt kérdés
Miből gondolja, hogy vele sikerül összejönni, hogy ő nem fogja átverni, nem lesz vége a kapcsolatnak rövid időn belül? Van olyan kapcsolat, ami kárpótol az ilyen esetekért? Nem sokkal rosszabb az, hogyha vége van egy kapcsolatnak, mint amennyire jó érzés az, ameddig tart?
2014. febr. 8. 05:21
 1/7 anonim ***** válasza:
A következő kapcsolatok nem kárpótolni, überelni fogák az előző szerelmet. Én sem hittem volna hogy a nagy szerelmem után ugyanolyat fogok találni. Nem is találtam, de röpke két évvel később egy méltóbb fiú lépett az életembe, akiért érdemes volt várni
2014. febr. 8. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Borbás Gyula válasza:
Jönni fog az magától
2014. febr. 8. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1., De ha belegondolsz, nem lennél szomorúbb, ha vége lenne ennek a kapcsolatodnak, mint amennyire az ezt a kapcsolatodat megelőző két évben voltál? Nem lenne rosszabb, mintha egyáltalán nem is találkoztatok volna?

Én ezt a részét nem értem ennek a dolognak.

2014. febr. 8. 06:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj el a vilag vegere, ulj le egy fa ala es legyel remete.
2014. febr. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De, rosszabb, egy-egy csalódás után kívántam azt, hogy bárcsak ne találkoztunk volna. De ezt dobta a sors. Tanulólecke minden. Fogd fel így. Ez az élet rendje. :) Kockáztatni kell, én azt mondom. De gondolj bele, a legtöbb ember végül talál egy hűséges párt, ki 16, ki 23, ki pedig 30 évesen. Nem tudhatod, hogy Ő mikor kopogtat. Mi van, ha pont előtte zárod be a szíved?

Úgy érezzük, hogy Ő más… Ha csalódunk... akkor majd a barátok kirángatnak ebből az állapotból. Ha csalódtál, és a padlón vagy, arra gondolj, hogy ennél rosszabb úgysem lehet, mindent elvesztettél, így most vagy a legerősebb, veszítenivalód semmiben nincs.

L18

2014. febr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5., Ez szép lenne, csak sajnos sokan nem találnak maguknak (hűséges) párt 30 évesen sem, soha életükben sem.
2014. febr. 8. 14:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne ezt lásd. A dolgok változnak. Hihetetlen, hogy én pl. 1 nap, de inkább pár óra alatt mennyi változáson mentem át. Sodródj, ismerkedj.

Illetve, zárd le az előző szerelmet!

2014. febr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!