Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, nektek olyan a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek olyan a kapcsolatotok, párotok, hogy full meg élitek a szexualitásotokat? 30/N

Figyelt kérdés
Még nem volt olyan pasi ,akivel annyira el tudtam volna engedni magam ,hogy teljessen azt adjam amit szeretnék . Egyes pózok ,helyzetek nem valósultak meg . Lehet soha nem lesz olyan párom aki olyan szerető amilyet igényelnék ?

2014. febr. 8. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondd csak az igényeidet a párjaid tudtára is hoztad vagy csak vártad, hogy majd maguktól kitalálják mi lenne neked jó?
2014. febr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Volt aki annyira lehetelen volt ,hogy nem mondtam neki , volt akivel nem ment sokminden fizikai korlátok miatt .
2014. febr. 8. 15:37
 3/10 anonim ***** válasza:

30 évesen hogy vagy képes ilyen primitív módon fogalmazni? Én 19 évesen jobban megválogatom a szavaimat, és sosem mondanék olyat, hogy "full megélni a szexualitást".


Egyébként igen, nekem sikerült. Kell hozzá egy olyan partner, aki társad, szeret téged, figyel rád, és bizalommal el tudod neki mondani a vágyaidat. A férfiak nem gondolatolvasók, nem fogják tudni, mit akarsz, ha nem mondod el nekik/nem vezeted rá őket. Ha ezután sem hajlandóak a te igényeidnek eleget tenni, akkor érdemes elgondolkozni, minek dobod oda magad nekik.

2014. febr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Inkább csak nők írjanak, nem kérek ajánlatokat , nem ez volt a kérdésem célja .
2014. febr. 8. 15:39
 5/10 A kérdező kommentje:
Édes vagy drága 3-as , örülök ,hogy neked sikerült megfelelő társat találni . Sok boldogságot kívánok és további szép napot .
2014. febr. 8. 15:41
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez sok dologtol fugg. Mert ha peldaul a helikopter poz a kedvenced es durva szado-mazora vagysz, akkor elofordulhat, hogy kicsit nehezebb lesz megfelelo partnert talalnod, aki a szexben is es az elet egyeb teruletein is teljes erteku parod lehet (habar nem is olyan biztos, hogy ez igy van... marmint hogy nehezebb lenne igy).


Egyebkent pedig bizalom kerdese a dolog: el tudsz-e jutni egy masik emberrel a bizalomnak arra a szintjere, hogy ne feljetek megosztani egymassal a legtitkosabb vagyaitokat, gondolataitokat se es lehetoseg szerint nyitottak es megertoek legyetek a masik igenyeire. Ez pedig rajtad is mulik, neked is meg kell dolgoznod azert, hogy egyreszt megtalald a hozzad passzolo ferfit, masreszt melyitsetek es epitsetek a kapcsolatot.

2014. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Volt szerencsém ilyenhez, sőt, volt aki nem is a párom volt csak a szeretőm. Ő volt az első pasi, akit nyíltan meg mertem kérni, mivel nem volt tétje a dolognak. :)

A párkapcsolati dolog érdekesebb volt, de nagyon hamar megegyeztünk abban, hogy nem csak azt közöljük, ami nem tetszik, hanem azt is, amire vágyunk. Kölcsönösen.

Ez minkét félnek előnyös, elvégre az lenne a lényeg, hogy örömet okozzunk. Hidd el, ő is sokkal boldogabb lesz, ha szex után azt mondod neki, hogy ő az első, aki teljesítette minden titkos vágyad. :)

2014. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én két sráccal voltam eddig, az elsővel nem nagyon beszéltünk a vágyainkról,így vele, bár jó volt, de nem.

A másodikkal igen,beszéltünk is róla,ki mit szeretne,és a végére már magamon is meglepődtem.:D

2014. febr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem büszkélkedhetek sok tapasztalattal és eddig sajnos nem kaptam pozitív visszajelzéseket azoktól akikkel volt szexuális kapcsolatom . A jövőben sem várható ,hogy egykönnyeny fogok szexbe bonyolódni és attól tartok ,hogy így kicsi is az esély arra ,hogy olyan személlyel hozzon össze a sors ,hogy vele jól kijöjjün mind személyiségileg , mind testileg .


Gondoltam ,megkérdezem itt a nőket,hogy ők esetleg olyan kapcsolatban vannak-e ahol jól elvannak,de a szex nem teljes a számukra . Persze ez nem csak nőkkel lehet igy , de én nő vagyok és engem ez a fele érdekelne a témának .

2014. febr. 8. 15:55
 10/10 A kérdező kommentje:

Meg merem én mondani és meg is hallgatom a vágykat ,nem arról van szó ,csak még nem hozott olyannal össze a sors aki úgy szeretett volna ,hogy kielégitsem a vágyait és ,hogy ő is ki akarja hozni belőllem ami ki szeretne jönni .


Volt ,hogy a libidóm szintjére kaptam rosszalló véleményt , igen szeretem a szexet és nem is kellene ez ,hogy gond legyen ,szerintem , sőt . Szerintem eddig csak csodabogarakkal volt dolgom , akik két szélsőséget képviselnek . Remélem nem fogok ki több ilyet .

2014. febr. 8. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!