Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A randikon mindig a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A randikon mindig a pasi fizeti a számlát? Az első randin ugye mindenképp neki kell fizetni.19/L

Figyelt kérdés
Vagy közösen fizetünk? Hogy szokott ez lenni? Az első randim lesz és egy cukrászdába megyünk. Ugye nem kell megkérdeznem tőle, hogy közösen fizessük e a számlát, mert gondolom ez az ő kötelessége? Segítsetek légyszi.
2014. febr. 8. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Lol. Kötelessége a halálnak, hogy elvigyen. :D

Ha szimpi a lány belefér simán, ha meg elvárja. Ha közelebb kerülünk a bugyihoz alap. Ha egyik se, akkor 50-50... :D

2014. febr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Neked illik felajánlani, hogy fizeted a sütidet, neki pedig illik kifizetni az egész cehhet, feltéve ha nem faltátok fel az egész cukrászdát.
2014. febr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem is tudom, hogy "KELL"-e kérdezni az első randin, én mindig meg szoktam említeni, hogy fizetem a felét, nekem nagyon kellemetlen lenne csak nézni, hogy ő fizet. Egyébként igen, ha ő hív el, azért ő szokott fizetni és nem enged... Aztán később szerintem fel lehet ajánlani hogy te is beszállsz, akkor már engedékenyebbek.
2014. febr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs erre íratlan szabály.

Személy szerint nem hagynám, hogy a nő fizesse a számlát, ennyi.

2014. febr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha udvarias fiatalember, fizet. De azért vigyél pénzt, nehogy beégj.

Csinálhatod azt, hogy ha kihozzák a számlát, magadhoz veszed, és mondod, hogy fizetsz. Remélhetőleg tiltakozni fog. Először állapodj meg abban, hogy mindenki fizeti a sajátját, de ha erőlködik, hogy ő bizony most teljes összeget fog fizetni, ne állj az útjába:)

2014. febr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha meghív, akkor "illik" neki fizetnie, de ha bizonytalan vagy, akkor mondd, hogy te fizeted a részedet, aztán legfeljebb tiltakozik. A későbbiekben már lehet fele-fele alapon, de én fiúként se mennék bele szívesen az ilyesmibe, főleg ha én hívtam meg az illetőt.
2014. febr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És ilyenkor az egyenjogúság hol van?


A viccet félre téve, ajánld fel, hogy fizeted a részed. Amennyiben a srác "normális" akkor úgyse engedi, hogy fizess bármit is. :)

2014. febr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Úgy illik, hogy a meghívó fél fizet. Ez nem egyenjogúság és nem nemek kérdése.

Azért biztos jól fog neki esni, ha felajánlod, hogy fizeted a részed, de ha ő hívott meg és szorult bele egy kis intelligencia és normális neveltetés, akkor nem fogja hagyni.

Később meg szerintem vagy úgy illik, hogy hol egyikőtök hívja meg a másikat, hol a másik, vagy megbeszélitek, hogy ki mennyivel száll be a program költségeibe, esetleg anyagi helyzettől függően.

2014. febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azthiszem megkaptad a válaszokat..:)
2014. febr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindig a meghívó fél elvileg. Ergo ha ő hívott meg és javasolta a cukrászdát, akkor vlsz bele is kalkulálja.

Én úgy szoktam, hogy azért előveszem a tárcámat, de mindig azt mondták, hogy hagyjam csak, majd fizetik.

2014. febr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!