Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon ciki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon ciki, ha 20 múltam de még szűz vagyok? Nem volt sosem normális párkapcsolatom.

Figyelt kérdés

Kezdem cikinek érezni, hogy fősulin tanulok, 20 múltam de még szűz vagyok.


A leghosszabb párkapcsolatom 2 hónapig tartott kb. 14 évesen, azóta nem volt pasim.

Kavartam srácokkal, de sosem mondtuk ki (3 hónap után se) hogy járjunk, nem is jártunk, csak párszor randiztunk meg csomót dumáltunk, mind élőben mind neten. Még sosem feküdtem le sráccal (csak kicsit pettingeltünk, ujjazás de egyéb nem) így gyakorlatilag még szűz vagyok.


Nem értem magam... azért zavar ennyire, mert mindenki randizik most körülöttem, 3 barátnőm is az utóbbi 2 hétben többször randizott, meg nemcsak barátnők hanem ismerősök...


mindenki pasizik. Nincs srác most nagyon, aki tetszene (illetve 1 van, de ő külföldön van, és ott lesz még kb 3-5 hónapig, nem beszélünk) de más amúgy tényleg nincs.


17-18 éves koromban nagyon zárkózott voltam, egy szűk baráti társaságom volt, és nem jártam el bulizni.


Most viszont fősulin járok bulizni, ismerkedem, sok haverom van, sokan is ismernek, de mégsem kavarok egy pasival se. :( Olyan szerencsétlennek érzem magam.

Átlagos a testalkatom, az arcom is, sokak szerint csinos vagyok és nem egy rokontól (vagy családnak a barátjától) hallom már hogy "na van már pasid" "neked hogyhogy nincs pasid?" folyton ezzel nyaggatnak, uncsitesók, keresztszüleim, apuék is...


:(

A fő kérdés: nagyon ciki hogy még szűz vagyok?

Többi kérdésem: ciki hogy életemben az eddigi leghosszabb párkapcsolatom 2 hónap volt az is 14 évesen?

Mi tévő legyek?


2014. febr. 9. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért nem megy az ismerkedés?
2014. febr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki szerintem, jobb így, mintha minden este mással lennél. Én is ilyen vagyok, csak fiúba. Nem ugrottam bele érzelmek nélkül semmibe.
2014. febr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem ciki, én is ebben a cipőben járok, csak a másik nemhez tartozom.
2014. febr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyugi nem gáz. Nyitott vagy, szóval bármikor beléphet az életedbe egy számodra vonzó férfi.
2014. febr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez neked ciki? Nem gondolod, hogy bajok vannak az értékrendeddel? A cikiség nem itt kezdődik.
2014. febr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Én 22 évesen is szűz voltam, sőt azidáig egy csók se volt még nemhogy petting...

F

2014. febr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki, sőt inkább előny.

Manapság ritka az ilyen sajnos.

2014. febr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Egyáltalán nem ciki én nagyon utálom az olyan r*bancokat akik összefekszenek mindenkivel mert azt hiszik ez "menő" pedíg nem az a normális h kivárod amig olyan valaki lesz az életedben aki szeret és te is őt és nem csak azért van veled h megfektessen amúgy nagyon cuki vagy az olyan ember mint te a mai világban olyan ritka mint a fehér holló!!!!
2014. febr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
fúúúj
2014. febr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Megnyugodhatsz, nem ciki. Senki sem tartja annak és nem is fogják. Sőt, erény és sok férfinál előny is!


A legfontosabb, hogy ne is akard elveszíteni akárkivel. Légy szerelmes és veszítsd el azzal, akit szeretsz. :)

2014. febr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!