Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám sűrűn kérdez a csajokról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apám sűrűn kérdez a csajokról, de nem érti meg, hogy ez nekem ciki. Szerintetek ez normális? 15/F

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
mondd neki hogy most nem csajozol, mert van egy 22 éves suna akit nap mint nap sunázol, és ez neked elég....:D
2010. júl. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Én apámnak most kezdtem csak el mesélni a csajügyeimről...

Mostmár haverok vagyunk....ciki is lesz egy jó darabig...

20F

2010. júl. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Sok értelmes kommentelő.

Én mindíg beszámolok mindenről a szülőknek,tegyél te is így.Miért szégyellősködsz?Felesleges.Egyébként meg az normális,hogy kérdezősködik mert az aőák szeretik ha az ő fiúk "csajozik" és látják,hogy 2 csajjal is együtt van például mert akkor elterjed a faluban/várusban akárhol,hogy "ez az én fiam,a nagy csajozós" szóval ne parázz:-D

2010. júl. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális, és egyáltalán nem kellene így érezned, inkább örülnöd kellene, hogy érdeklődik. Amúgy majd kinövöd, azt is megértem, hogy 15 évesen cikinek érzed, később változni fog, ha jó a kapcsolatotok.
2010. júl. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kedves Fiam!

Jószándékból kérdeztem, mert gondolom ez most már lassan aktuális. Ciki csak akkor lehet, ha valami gond van, azt meg mégiscsak jobb lenne megbeszélni. De ha valami gáz van, akkor mégiscsak jobb lenne őszintén megmondani, mit itt irogatni egymásnak ezen az oldalon. Ha meg még korai, akkor mond azt, nem akarom, hogy bármi is ciki legyen. Tudod, hogy eddig is meg lehetett velem ilyeneket beszélni, nem kell beavatnunk az anyádat a férfidolgokba.

2010. júl. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
miért nem tudtok normálisan válaszolni? ennyi szerencsétlent. kérdez valamit és ilyen gyökér válaszokat adtok. te pedig : én sem mondtam el sosem kivel mikor találkozok, hogy hívják stb. azért is mert nem akartam, meg mire egyiket megszokták volna másik lett. így most 20 évesen még mindig nem tudják hány barátnőm volt. vagyis csak nevüket tudják. pillanatnyilag azt sem tudják hogy kim van :D .
2010. júl. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
jó gyökér a faterod
2010. júl. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Velem is így volt, de abbahagyta mióta tudja, hogy akarok is egy barátnőt. Beszélgetek vele róluk, viccelődök, hogy szerezzen ő nekem egyet, persze mikor megyünk autóval valahova és mutatja, hogy nézd csak az meg az milyen kis aranyos, én mondom, hogy áhh ilyen vagy olyan bajom van vele, szóval sosem fogadom el ha rámutat valamelyikre, nehogy már véletlen tényleg komolyan gondolja azt, hogy ő keressen nekem barátnőt :P
2010. júl. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

23:08


Nem gyökér az édesapja, hanem érdeklődik a fia után. Gondolom egyrészt nem szeretne idő előtt nagypapa lenni, másrészt pedig ebben a mai világban szeretne meggyőződni arról, hogy fia a lányokhoz vonzódik.

2010. júl. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, ezért engem a fiúkról faggatnak. Amíg nem volt barátom, akkor azzal jöttek nekem, hogy akad-e udvarló, van-e szimpatikus srác. Most, hogy van barátom, akkor folyton arról kédezősködnek, hogy mi csinálunk, hogy vagyunk, miről beszélgetünk. Anyám szeretne velem bájcsevegni arról, hogy milyn jó a szerelem, na ekkor mondtam ki, hogy annak ellenére, hogy lány vagyok, teljesen alkalmatlan vagyok arra, hogy megtárgyaljam, a "szerelemben lrejlő szépségeket, csodákat". Ez a folytonos kíváncsiskodás engem csak azért zavar, mert nem szeretem a turkálnak a magánéletemben.

Amúgy nem kell cikinek érezned, nem az. :) De ha már nagyon kellemetlen neked, akkor szerintem elmondhatod az apádnak, hogy téged ez rosszul érint, inkább ne kérdezősködjön. :)

2010. júl. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!