Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik tényleg lenézik a nőket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tényleg lenézik a nőket?

Figyelt kérdés
Többször olvastam már ezt itt (mondjuk az ellenkezőjét is...) és nagyon elkeserít. Tényleg ilyenek a pasik? Ne leosszatok, hogy általánosítok, mert itt ezt látom. Már a barátomra is mindig ráripakodok ha vmi vicceskedős soviniszta megejgyzést tesz, emrt egyszerűen nem bírom az iylet... tényleg ennyire primitív a legtöbb pasi, vagy csak sok rossz tapasztalatú nő hinti el ezeket? :S
2009. dec. 7. 22:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok de sokszor mégis lenézem kicsit a nőket. Ez azért van mert sok buta nővel találkozom és akkor ez alakul ki bennem. Buta pasik is vannak, de őket már megszoktam. ja és a pasik macsóskodnak, ha ők megcsinálják egy adott a munka 10%át akkor őket dícsérni kell és hasra kell esni tőlük (na de nem gonoszkodok, néha én is pont ilyen vagyok) de a nő csinálja csak meg nyugodtan az egészet, ha kell az nem nagy szám. :DDD


Másrészt viszont vannak rendes férfiak (többet is ismerek) akik egyáltalán nem nézik le őket sőt hangot is adnak nézeteiknek, miszerint egyenlő félként kell őket is kezelni és lesik a kívánságaikat.

Azért nézhetik le a nőket mert ha 1 nő valamit elszúr akkor azt úgy megjegyzik és rávetítik a többire is mert így kényelmesebb, mint végiggondolni, hogy ez nem így van nem mindenki ilyen csak egyesek.


De a fordítottja is igaz ám! Nem egy nővel találkoztam már aki lenézi a pasikat és férfigyűlölő.

2009. dec. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Rám inkább azt szokták mondani, hogy túlságosan is felnézek rájuk.
2009. dec. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
71%
nekem csak az-az érdekes ha egy csaj félre kúúúúr akor már egy qurva,de ha a pasi kúúúúr félre az semmi,ez is érdekes..
2009. dec. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!