Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálam miért kéreti magát ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálam miért kéreti magát ez a csaj és másoknak miért dobta magát oda olyan könnyen?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy elég aranyos csajjal.Sajnos egyre jobban csalódok benne.

Az előző 2 pasijának lazán oda adta magát.Azok a tipikus szépfiúk voltak.Én bevallom átlagos vagyok de mindent megteszek.

De ő kéreti magát.Pedig komolyak a szándékaim és eléggé bosszantó,hogy nálam rosszabb személyiségű pasiknak rögtön mindent.Nekem meg küzdenem kell mindenért.

Miért ilyen?


2014. febr. 9. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mert könnyűvérű lány,szerintem hagyd ott
2014. febr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
mert lehet fél,hogy nem akarnál komolyabbat, rossz tapasztalatai voltak,kitudja.
2014. febr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Milyen szándékaid vannak?:D
2014. febr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen, de elküldtem. Nem az, hogy jobb külsejű pasik voltak hanem nálam játszotta a szentet. Keressen mást.
2014. febr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Benne van a pakliban,hogy valójában te nem igazán vagy az esete,és csak hülyít.
2014. febr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 WheneverYouWant ***** válasza:
Talán változni akar... tanult a hibáiból..
2014. febr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Moszuke ***** válasza:

ha komolyak a szándékaid akkor ennek pont, hogy örülnöd kéne, hogy a kiszemelted észhez tért.


ezért azt kérdezném: miért hazudsz önmagadnak?

2014. febr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hazudni?

Te egy idióta lélekbúvár vagy?Szimplán idegesít,hogy 2 hónap telt el és csak csók történt és találkozók.Mással meg lazán összefeküdt.

Tudod valahogy ezt gáznak érzem.

2014. febr. 9. 17:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmi közöd hozzá, hogy mással miként csinálta. Vagy el tudod fogadni úgy, ahogy van, vagy keress mást!! Talán ő is rájött, hogy többet ér így a dolog. Talán szeretné, hogy meghódítsák. Talán nem tetszel neki igazán. Pf... fogadd el, vagy állj tovább. De a múlt miatt vádolni valakit értelmetlen.
2014. febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem igazán vagy az esete, azért.


Velem két lány is ezt csinálta. Közülük az egyik majdnem lefeküdt egy bájgúnárral, de hál' Istennek nem jött össze és utólag derült ki, hogy mekkora aljadék (ment is a sírás-rívás). Most pedig az exéhez fog visszamenni, aki rengetegszer átvágta (már látom előre a végkimenetelét)... De velem még egy találkozóra sem volt képes eljönni, pedig szerinte én mennyire normális vagyok és blabla...


Nem kell az ilyenekkel foglalkozni, hanem tovább kell állni. Magaddal is jót teszel.

2014. febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!