Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ronda és lúzer is vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ronda és lúzer is vagyok, mi célja lehet az életemnek, miből meríthetek örömöt az egyedüllét közepette?

Figyelt kérdés

a számítógépes játékok,a maszturbálás,az olvasás,a vígjátékok és az edzés adhat tartalmat az életnek?

bulizni,alkoholizálni nincs már erőm,csak még szánalmasabbá tett,amikor eszméletlen részegre ittam magam,bár tény,hogy addig legalább minden fájdalmat elfelejtettem.

jelenleg még tanulok,de az sem igazán érdekel már,ha lesz is munkám,csak haza fogok járni minden nap egy üres házba és teljesen értelmetlen dolgokra fogom majd elkölteni a keresett pénzt.

teljesen elfogyott minden motivációm,tervezem a drogokhoz nyúlást is.


2014. febr. 9. 19:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Család.
2014. febr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Na először is... valami kis önbizalmad lehetne.

Ha változni szerettél már megtetted volna. Honnan tudod , hogy ronda vagy? Sokat csesztettek ezzel vagy több lány mondta már? Mint ahogy írtad a buli és az alkohol is felesleges volt , akkor miért kezdenél drogozni? Az még súlyosabb , mint az alkohol. Én nem tenném ezt a helyedben...

Én is ezt mondtam magamról... csak játszottam ... aztán úgy döntöttem változtatok az életemen... rengetegen csesztettek , de kitörtem :)

A barátnőm úgy szeret és elfogad amilyen vagyok...

Amúgy képet se mellékeltél... Hogy válaszoljunk erre?


F/18

2014. febr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

pont az nincs és nem is lesz.

vagyis feleség,gyerekek és hasonló,ha erre gondolsz.pedig szeretnék,csak senki sem akarja ezeket a géneket továbbörökíteni.

2014. febr. 9. 19:41
 4/14 anonim ***** válasza:
De, elég sok nő van a világon, ha nem is a legszebbekkel, de valakikkel el kell kezdened.
2014. febr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
régen nagyon nagyon sokat csesztettek a külsőm miatt,ezért elszigetelődtem a külvilágtól is és a mai napig nem jöttem helyre.mély nyomokat hagyott egy 10-12 éves fiú lelkében.a jellememem sehogyan sem sikerült változtatni,mindig is visszahúzó,félénk,halk,lesütött fejjel beszélő fiú voltam,aki megvédeni sem képes magát,visszaszólni sem mer,a véleményét nem vállalja fel,nem áll ki magáért,határozatlan...a gyerekkori elnyomás következménye lehet ez és amint mondtam,képtelen vagyok változni,bármennyire is próbálok.
2014. febr. 9. 19:44
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyedül az ember sehogy sem lehet boldog. Ez tény, amit el kell fogadni. Nekem sem lesz soha senkim, mert annyira ocsmány vagyok, hogy kizárt, hogy valakinek is kelljek. Még egy pozitív visszajelzést sem kaptam soha.
2014. febr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Menj mindenképpen el pszichológushoz, és lelj örömöt a tanulásba és tanulj tanulj tanulj! Ha már külsőddel nem vagy megelégedve, fejleszd az agyadat és legyél okosabb mint mindenki más.
2014. febr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
de a tanulás semmi örömöt nem jelent,csak szenvedés az is...
2014. febr. 9. 19:54
 9/14 anonim ***** válasza:

A drogot hagyd a fenébe. Biztos van ami érdekel. Hány éves vagy? Ha írsz nekem privátot megpróbálhatok segíteni keresni valami hobbit.

14/L

2014. febr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel már pszichológushoz menj! Narkótól meg még szarabb lenne, és még úgyse kellenél senkinek szal azt inkább ne! Max füvezz az legalább ellazít! :DD
2014. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!