Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elfogadni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfogadni, hogy senkinek nem kellesz?

Figyelt kérdés

Az agyam tudja, hogy hiába próbálkozom százszor, ezerszer azzal van baj, ami én vagyok, egy genetikai hulladék vagyok. Ezen változtatni nem tudok.

Mégis gyakran a szeretethiány és a szexhiány felülemelkedik és megint reménykedek a reménytelenben.

Meg lehet ezzel bírkózni valahogy?



2013. dec. 17. 17:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
Addig van baj, amíg magadról ezt vallod és amíg elhiszed, ha mások ezt mondják. Legtöbbször olyan emberek mondják ezt másoknak, akiknek rakás szar az életük. Szard le őket, nagyívben! :) Magadat meg ne ostorozd. Senki sem tökéletes, de attól még nem genetikai hulladék. Menj el kulturális foglalkozásokra.
2013. dec. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
8%

Már majdnem elkezdtem mondani, hogy ha rajtad kívül többmilliárd embernek sikerül, akkor nézzél már magadba és változtass... de nem, már annyira unom a sírásotokat, hogy nem is leszek jófej és segítőkész.


Nos, nem lehet elfogadni, úgyhogy az lesz a legjobb, ha kolostorba vonulsz, ott legalább nem találkozol nőkkel.

2013. dec. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

meg tudsz valtozni:) irtam a gyurta gergelyes kerdesre itt #6 voltam olvasdd el:)

U.i: INFP REAGALJ IRTAM A KERDESED ALA :D:D

2013. dec. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Igen, nem temeted így el magad, attól, hogy nem nézel ki úgy mint bármelyik szupermodell, vagy színész, még neked is vannak értékeid, és aki csak az elálló füleidet látja, az nem is érdemel többet, mint hogy visszamosolyogj a gúnyos mosolyára, és továbbmenj.

Légy önmagad, keress az érdeklődésednek megfelelő társaságot, legyél ápolt, igényes, használd az eszedet, a humorodat, és máris nem fog senkinek se feltűnni, hogy nem vagy tökéletesen szép. (ez mindenkire vonatkozik, aki e miatt depizik)

2013. dec. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
3: miért is kéne bármire reagálnom?
2013. dec. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%

Itt a hozzáállással lesz a gond.

Senki sem tökéletes. Legyen önbizalmad. Keress valami hobbit, amiből sikerélményt meríthetsz. Találj valamit, amiben tehetséges vagy, amivel foglalkozhatsz napi szinten, ami megerősíti az önérzeted, azonosulhatsz vele, megtalálhatod benne magadat. Sportolj, meghatározó a tudatállapotra (idegrendszer), az agyi működésre nézve és mindig plusz pont az, ha valaki odafigyel magára.

Önmagadban is egy egész ember vagy. Lehetsz szeretethiányos, szexhiányos, de ne azonosulj vele, ne veszítsd el ettől az önállóságodat. Ha lesz egy kapcsolatod, akkor teljesen a másiktól fogsz függni, ha így gondolkodsz. Már pedig egy ilyen szeretőt senki sem akar.

Művelődj. Amikor hasonló cipőben jártam veled, akkor nagyon sokat olvastam és segített, hogy ebben is megtalálhattam magam. Konkrétan a vallásokról, Jézusról és Buddháról olvastam.

Csinálj önismereti tesztet. Most hogy állsz, mik az előnyeid, hátrányaid. Min kéne változtatnod. Ajánlanám [link] .


Plusz: https://www.youtube.com/watch?v=MO88DUoXQaI

2013. dec. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nekem nincs baj a kinézetemmel mégis dettó ugyanezt érzem. Igazából már nem érdekel. Elfogadom, hogy mind a társadalom, mind az evolúció így szelektálja ki magából a selejteket. Egyszerűen nem győzhet mindenki, mindig lesznek olyanok akiknek nem jut pogácsa.
2013. dec. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
#INFP a mi tortent eddig az oldalonhoz irtam.
2013. dec. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, mert hasonló cipőben járok, de valószínűleg sehogy. Legalábbis sem itt, sem máshol nem írt még senki használható választ ilyen kérdésre.
2013. dec. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

"Legyen önbizalmad."


Ehhez okvetlenül hozzá kell szólnom. Ez a legnagyobb hülyeség, amit itt az oldalon olvasni lehet. Az embernek sikerek nélkül honnan lenne önbizalma?! Lehet sikeres a munkájában, a tanulmányaiban, az élete más területein, de ha nincsenek sikerei a másik nemnél, akkor még csak el sem hiszi, hogy egyáltalán lehetne keresnivalója! Sőt, gyakran undorítónak érzi magát!

2013. dec. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!