Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy egy férfi ennyire anyagias legyen?

Figyelt kérdés
Szóval az történt, hogy első randin voltam egy pasival egy kávéházban. Megbeszéltük, hogy ha készen állok rá, akkor szólok neki, hogy mikor randizhatunk, mert ő nem akart siettetni. Úgyhogy elvitt ebbe a kávéházba, én csak egy cappuccinot fogyasztottam és mikor indulni készültünk, láttam rajta, hogy azt várja, hogy együtt menjünk a pulthoz fizetni. Én annyira ledöbbentem, hogy nem is tudtam reagálni, így végül is ő fizetett. De úgy szégyelltem magam, hogy másnap meghívtam moziba, hogy viszonozzam és ő el is fogadta. De ez még jobban ledöbbentett, hogy ezt el is fogadta. Nem arról van szó, hogy nincs pénze, mert akkor megérteném, de dolgozik és legalább annyit keres mint én. Ez így teljesen rendben van szerintetek, csak én fújom fel a helyzetet?
2014. febr. 9. 22:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem igen, te fújod fel. Kedves gesztus lett volna, ha örömmel meghív, de azért ezt gáz elvárni.
2014. febr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%

Egyenjogúság van, természetes hogy felezve kell fizetni.


23F

2014. febr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nincs rendben xd

Nagyon gáz a csávó :D

2014. febr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
6%
egyaltalan nincs rendbe!egy kavera sajnalja de moziba mar okes!na nekem nem kenne!
2014. febr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 QueenRavenna ***** válasza:
36%
Skót vagy zsidó.
2014. febr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
50%
Kis pénzéhes, elvárod hogy fizessen? Amúgy meg emancipáció van nemde hölgyeim? :D
2014. febr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
79%
Az egyenjogúságot ti akartátok. Ennek vannak árnyoldalai is, hát tessék.
2014. febr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
71%

Te fújod fel. Ilyesmit nem elvárni kell a férfiaktól. Persze, jól esik, ha meghívnak valamire, de hogy elvárás legyen?

A mozi meg viszonzásnak nem volt jó ötlet, legközelebb meg azt fogod felhozni, hogy sokkal többe került a mozijegye, mint a te kávéd, és most tartozik neked a különbözettel.

2014. febr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Rendes lett volna tole, de nem kotelezo mindent o fizetni. De szimpatikusabb az biztos hogyha elso randin a lany nem fizet.
2014. febr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
56%
Egyenlőre még te fújod fel talán... A későbbiek döntik majd el a dolgokat!
2014. febr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!