Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavarna, ha a barátnőtöknek parizer-melle lenne?

Figyelt kérdés

Változtatna ez valamennyit a hozzá való viszonyulásotokon, vagy ha már kedvelitek/szeretitek, egyáltalán nem lenne zavaró?

Elsősorban az olyan fiúk/férfiak véleménye érdekelne, akik a kisebb mellbimbóudvart részesítik előnyben, de igazából bárki válaszolhat.. :)



2014. febr. 10. 17:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Engem nem zavar a csálé csöcs,a parizer még elmegy de ha már májashurka formája van akkor elgondolkozok hogy haza szaladok.
2014. febr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
hát őszinte leszek, számomra picit szebb a kisebb, viszont ha a barátnőmnek nagy lenne az sem érdekelne hidd el, sőt, a nagyobb bimbóudvar elvileg érzékenyebb is, szóval emiatt nem kell aggódnod, élvezd ki az előnyét :)
2014. febr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen apró esztétikai ütközés az izlésemmel nem lenne akkora gond, hogy emiatt problémázzak. Tökéletes nőt találni szinte lehetetlen, ha meg szerelmes az ember akkor meg pláne mindegy :) 24/F
2014. febr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
A volt barátnőm a parizer mellével felvágott.
2014. febr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
nem
2014. febr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Nekem nincs az a tipikus "parizer-méretű", de nem is nevezhető kicsinek. Olyan 4-5cm átmérőjű.

Igazából azért tettem fel a kérdést, mert az egyik barátnőmnek nagyobb van, és egy srác pár hete emiatt tessékelte el... jó, nem jártak régóta, alig pár hete, de ez akkor is eléggé meglepett. Nem gondoltam volna hogy ilyen dolgok miatt szoktak csak úgy szakítani egymással az emberek.. :P

2014. febr. 10. 17:33
 7/25 Moszuke ***** válasza:
86%

hát ha a csaj kell nekem és nem csak a luka akkor engem nem zavarna semmi rajta.

így hirtelen nekiindulásból viszont zavaróan hangzik.

2014. febr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
Nekem még tetszene is :)
2014. febr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Szegény barátnődnek meg ezzel okoz komplexust a rohadt ganaja, pedig sokaknak a kedvence a nagy bimbóudvarú cici. Az ilyen nem érdemel csajt, legalább ne tenné szóvá!
2014. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

attól függ mennyire, így látatlanba nem lehet megmondani, de ha nem nagyon durva nem hiszem hogy érdekelne....


18/F

2014. febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!