Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ennyitől terhes a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ennyitől terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés
1 hete csináltuk a barátnőmmel. Mielött belekedztünk volna természetesen gumit húztam. véletlenül fordítva húztam először de rögtön észreettem amint rosszul húztam fel. Megfordítottam és utána kezdtük el.. Félek hogy terhes lehet. Ez elött nem volt semmi előjáték. És előző nap se.. szerintetek nagy rá az esély hogy teherbe esik?
2014. febr. 10. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Hogy lehet fordítva felhúzni?
2014. febr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
hogy tudtad fordítva felhúzni?
2014. febr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem húztam fel csak véletlen először rosszul raktam rá utána vettem észre hogy rosszul csinálom.
2014. febr. 10. 17:29
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát... igazából lehetséges, mivel ha előváladék (vagy fogalmam sincs mi a szakszó rá) került a gumira, az utána ugye kívülre került, mivel megfordítottad. Terhesség pedig attól is bekövetkezhet. Ettől függetlenül nagyon minimális esély van rá szerintem. Ha a lány érez/tapasztal furcsa tüneteket, akkor azért érdemes egy tesztet megcsinálni, vagy nőgyógyászhoz menni.

De azért ne aggódjatok annyira, elég valószínű, hogy nem történt baj.. :)

2014. febr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Zakathol ***** válasza:
67%

Pont, hogy nem tudta felhúzni, mit nem értetek?! Onnan vette észre, hogy nem tudta felhúzni. (csak szarul fogalmaz a lelkem)


Kérdező: Ennyitől kb 0 a valószínűsége, hogy teherbe essen egy nő.

2014. febr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
kihagytam hogy miután felhúztam rendesen próbáltuk egy kicsit letörölgetni ha esetlen előválladék kerülhetett rá.. de igazából nemtudom hogy lehet-e rajta ha elötte nap se és mielött csináltuk az elött se volt előjáték és nem is csinálta nekem
2014. febr. 10. 17:31
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem lett terhes ez tuti. Ha meg spermaölős volt az óvszer, akkor meg még tutibb.
2014. febr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Noydra ***** válasza:
65%
Nem lesz terhes nem kell fosni.
2014. febr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Forditva ????? Az igen :D
2014. febr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ennyitől nem esik teherbe. Nem véletlenül lövellsz ki 100 millió hímivarsejtet közvetlenül a méhszáj elé.

Egy fecske még nem csinál nyarat. De hogy lehet fordítva felhúzni? :S

2014. febr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!