Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik srác teste jön be és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik srác teste jön be és miért?

Figyelt kérdés

És ha vmelyik már túl sok, azt miért érzed annak? Sorrendet is megírhatjátok, ha van.


Kérlek írjátok le hány évesek vagytok, és lányok vagy fiúk! Köszönöm.


[link]



2014. febr. 10. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Számomra a 3-as a legjobb csak lehetne barnább. A többi túl sok. Ennyire izmosak nem jönnek be. 21L
2014. febr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha választanom kéne akkor a 4. mivel ott tetszik legjobban a has (bár ez függ fénytől meg sok mindentől) de lehet egy fiúnak akármilyen jól kidolgozott teste ha az arca nem tetszik akkor ott vége mindennek

19L

2014. febr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Még válogatnak a ribik.
2014. febr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg ez?


[link]

2014. febr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
ÁÁÁ mindjárt hányok!
2014. febr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kérlek fogalmazzátok meg a választ normálisan! Ha vmi nem tetszik azt ki lehet fejezni választékosan is.
2014. febr. 10. 18:26
 7/11 anonim ***** válasza:

Az 1-es és a 3-as a legjobb. A barátom az utóbbira, én az előbbire hasonlítok, szóval némi elfogultság van a dologban.:D


22/F

2014. febr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ezt a kérdés azért írtad ki hogy megbizonyosodj, hogy a nőknek ilyen férfi test kell és elkezd te is gyúrni?

Igazából egyik pasi tetste se jött be mert sztem nem a kocka has a normális ahogy egy nőnek se az hogy 175 cm legyen és botsáska.

Nekem az izmos és husis pasik jönnek be. Legyen izmos és legyen egykis husika a pociján.

2014. febr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nálam a 3-as a befutó :D

a többiek túl kidolgozottak nekem, a 3-as pont határeset, épp elég..

2014. febr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én már régóta edzek, nem ez motivált. Tegnap nézegettem képeket, és fiú szemmel, nekem ezek esztétikusak. Kíváncsi voltam a többség hogy látja.
2014. febr. 10. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!