Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy tetszettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy tetszettem neki de még se érzett semmi olyat hogy egyszer is megcsókoljon?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és egyszer sem csókoloztam azzal a fiuval aki nekemis bejött nagyon:/ ő keresett engem meg ő probálkozott be nálam de sose csokolt meg a randikon már nincs köztünk semmi sem. Pedig kijelenetette tetszek neki el is mondta mi tetszik bennem..de még se volt semmi:/ mitől lehetett,félt esetleg vagy nem tetszettem neki annyira?
2014. febr. 10. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
félt, próbálkozz te :P
2014. febr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj már oda egy fiúhoz és hívd el randizni,majd mond el neki,hogy tetszik neked. Azért ehhez elég nagy bátorság kell,ha ezek után nem látta rajtad,hogy te is szereted őt,akkor azt is gondolhatta,hogy te semmit nem érzel iránta.


(neked is kellett volna nyomulni egy picit)

2014. febr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel.. ha nem mutatnál egyértelmű jeleket én se mernélek megcsókolni.. félnék a reakciódtol mert mivan ha nem akarod és beégek. kb így gondolkodik a legtöbb fiú :)
2014. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!