Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért gyűri kínlódva a 2 és...

Miért gyűri kínlódva a 2 és fél hónapos babám az arcát? Ötletek? Tanácstalan vagyok. Szopja az öklét is és az arcához kapkod napjába többször is.

Figyelt kérdés
Olyan idegesítő,olyan mintha idegesítené valami.Megmutattuk a gyerekorvosnak felvételen,de nem tudja miért csinálhatja.
2011. ápr. 9. 16:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Lehet hogy viszkedne a bore?
2011. ápr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szia, elképzelhető, hogy egy felvett rossz szokás. Az én babám meg állandóan a fülét gyűrögette jó 2 hónapig, aztán leszokott róla, mindig elhúztam onnan a kis kezét. Húzta, vonta a fülét, én is azt hittem, hogy esetleg fáj neki, vagy huzatot kapott, de szerencsére nem.

Ha gyerekorvos is látta, akkor jó, mert gondolom egyúttal ki is zárt bármiféle betegséget.

Mostanában meg a torkát kezdte el köszörülni, krákogó hangokat ad ki, aztán nagyot nevet, gondolom most ez a legújabb felfedezése, remélem, ez is hamar elmúlik :)

2011. ápr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy viszketne neki,állítólag ilyenkor még nem lehetnek allergiásak se.Remélem csak egy rossz szokás és majd abbahagyja.
2011. ápr. 9. 16:30
 4/19 anonim ***** válasza:
dehogynem lehet allergiás!az én kisfiam 7 hetesen lett ekcémás az általam megevett tejtől és tojástól.az én fiam az arcát dörzsölte a pelenkába.
2011. ápr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Hogy jöttél rá,hogy attól?
2011. ápr. 9. 20:59
 6/19 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a helyzet, nagyon hasonló dolgokat kezdett a kisfiam pont ennyi idősen, és a mi orvosunk azt mondta, hogy ilyen korán elkezdtek "mozgolódni" a fogacskák. Még sok idő, míg kibújnak, de ez már annak a jele. Talán nálatok is ez lehet.
2011. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A szomszédom fia is 2 hónaposan fogzott!
2011. ápr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Jó lenne látni, hogy pontosan hogyan csinálja. az én fiam a tenyerével dörgöli az arcát, konkrétan az orrától kifelé körkörösen, ha álmos, fáradt!
2011. ápr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
tegnapelőtt 17.32 vagyok:szopizott a kisfiam,én folyamatosan ettem tejterméket és tojást.abbahagytam 2 hétre védőnői javaslatra.akkor teljesen elmúlt,majd ettem egy tükörtojást és a következő szopikor azonnal kicsapta.most 16 és fél hónapos a kisfiam,szigorú tej és tojásmentes diétán van.
2011. ápr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 3 hónapos volt amikor ekcémás lett a kis arca. Azóta is kínlódunk vele, mindig újra és újra kiújul.Ez pedig nagyon tud viszketni!
2011. ápr. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!