Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hiszi el a lány, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiszi el a lány, ha szépet mondok neki, nincs önbizalma, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Megpróbálok kedveskedni a barátnőmnek... bókok ilyenek... de nem hiszi el, csak lehurrog. Elkezdett aerobikozni, mondom na, még jobb nő leszel "BAHH" - a reakció.

Igy nem tudom nőnek éreztetni, azt hittem, ez jót tesz a nőknek, és ez szarul esik nekem, már bocsánat.


2014. febr. 12. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
beszélj vele erről, hogy ez téged zavar. Mond el neki, hogy te amikor dicséred, azt komolyan gondolod, hogy sosem mondod csak úgy, hanem ha valamit mondasz, akkor azt úgy is gondolod. ERősitsd ezt benne, és légy türelmes, ha nincs önbizalma, idő kell, mig felfogja, hogy tényleg komolyan gondolod, és tényleg szerethető úgy ahogy van. Mond el neki, hogy a reakciója rosszul esik neked.
2014. febr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor viccesen rá kell játszani erre, igazad van mondod neki. Ezen annyira felkapja a vizet, hogy csak na, ekkor mondhatsz neki valami vicces replikát.


Lehet parasztság kicsit, de ez kizökkenti a nőket a depiből.

Ha mégjobban magába roskad, akkor ott valami komolyabb gond van.

2014. febr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudsz vele semmit csinálni, egyszerűen ők ilyenek. Magam is tapasztaltam/tapasztalom ezt.
2014. febr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

akkor tudom, mit kellett volna tennem: mondom,


- én: "na szép vagy ma is, még nem mondtam"

- ő: "mindenki ezt mondja"

- én: (tehát ezt kellett volna mondjam, unott hanggal) "oké, akkor ronda vagy, a hajad kócos, és felszedtél 10 kilót..."


amúgy csak annyi van még, hogy kicsit éretlenebb a korához képest, + ki használták csúnyán egyszer-kétszer

2014. febr. 12. 12:28
 5/6 anonim ***** válasza:
A nőnek a súlyával nem szabad viccelni, de a többi stimmel, viszont kicsit se komoly, se ideges hangban csináld, mert az visszaüt, vigyorodj el és úgy mond, ha kell paskold meg a fenekét is. :)
2014. febr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszer próbáld ki.
2014. febr. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!