Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menjek vagy maradjak ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vagy maradjak ebben a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval,nagyon hasonlítunk, a családi háttér, a gondolkozásmód,szinte minden,de mégis fura nekem ez a srác..Elmondása szerint nem egy időmilliomos aki mindig ráér,ezt nem értettem addig míg el nem mesélte,hogy a szülei elváltak,az apja külföldön van,az anyja rendszeresen kijár Németországba,neki van egy 11 éves húga és szinte neki kell felnevelnie,de a lánnyal nem lehet bírni mert az apja mindent megad neki,amit a srácnak 11éesen nem,mégis tiszteli az apját azért aki,van egy bátyja aki egy seggf*ej de neki emelet tanulnia kell(főleg most mert megbukott matekból),meg dolgozik is,és elvileg ezért nem ér rá mindig,és ezért nem tartott fél évnél tovább egy kapcsolata sem mert ez egyik lánynak sem tetszett.. De nem szeret a múltjáról beszélni,mert amikor komolynak kell lennie akkor komoly de amikor a haverjaival van akkor ő az aki egy hülye és gyerekként viselkedhet..Eddig elég normális és talán ezért fura nekem mert a többi fiút akit eddig az élet elém sodort nem ilyenek voltak és azokat szoktam meg. Megmondta,hogy ő mindig őszinte és ő ugyanezt elvárja a másiktól, és számára fontos a szex és azért fontos, hogy "szereti-e a lány annyira,hogy odaadja magát, és ő megtarthatom"..

Amikor találkoztunk,és már beszélgettünk,valamiért úgy éreztem,hogy ennek a napnak nem úgy lesz vége,hogy szia aztán semmi több.. Akárhányszor belenéztem a szemébe,mindig az jött le,hogy egy lelkileg megtört srác és azért ilyen furán kedves.. Ezt elmondtam neki,és azt mondta jól látom..Aztán valahogy odajutottunk,hogy azt láttam rajta,hogy annyira szeretné ha valaki szeretné őt,megöleltem,meg volt csók amit ő kezdeményezett.. Megkérdezte,hogy most járunk? Kérdeztem miért szeretne? Azt mondta tőlem függ.. Eltelt pár óra és mondta ő,hogy ő nem így gondolta ezt a mai napot.. Mondom,miért hogy?! Azt mondta úgy,hogy elnézhettünk volna strandra vagy elmehettünk volna hozzájuk,hogy bemutasson a szüleinek..Meg,hogy szeretné,hogy vele aludjak,hogy reggel mellettem kellhessen.. Mondja tudom,hogy azt hiszem,hogy én azt gondolom,hogy biztos csak megakar fektetni de nem.. Mondtam,hogy azért nekem több idő kell,hogy én ilyen bele menjek.. Most vagy én vagyok azóta fura vagy ő,de már semmi se a régi...


2013. aug. 17. 12:43
 1/4 A kérdező kommentje:
*megtarthatja
2013. aug. 17. 12:45
 2/4 anonim ***** válasza:

hát ha a családi hátteretek hasonlít akkor valamennyire át kell érezned, hogy milyen neki

a haverjai társaságában azért viselkedik éretlenül, mert ott éli ki a gyerekkorát, amit ugye otthon nem tudott

nem hétköznapi srác, azt te is látod, de nemhiszem, hogy emiatt vége kéne legyen köztetek

lehet tényleg csak a szeretethiánya hajtja feléd, és olyan nagy érzéseket nem érez, de meg kell próbálni ezt

ő szeretetre és gondoskodásra vágyik, mint egy kisgyerek

azt szeretné, hogy támasz legyél neki a nehéz időkben, ezért akart már egyből ágyba bújni veled, nem a szexért, hanem, hogy legyen aki mellett reggel ébredhet

2013. aug. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már azt mondja,hogy legyen vége,mert ő fél a csalódástól,meg,hogy csalódást okoz nekem azzal,hogy ilyen lelkis...
2013. aug. 17. 14:29
 4/4 anonim ***** válasza:

nah akkor viszont most már biztos, hogy nem érez irántad semmit

ne hibáztasd érte, ő sem tudta mit akar tőled

2013. aug. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!