Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem fogják fel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogják fel az emberek, hogy van fiú és lány között barátság?!

Figyelt kérdés
Ma például a szomszédunkban lévő középkorú férfi jegyezte meg, miután a legjobb fiúbarátommal (akivel 4 éve töretlen a kapcsolatunk) átugrottunk hozzánk, hogy "nyugodj meg, nincsenek itthon az ősök". És kacsintott (?). Aztán hazajött apám, és nagyon jól ismeri a legjobb barátomat, és neki állt veszekedni velem (miután a barátom elment), holott nagyon jól ismeri, sokszor eljött már hozzánk, de most csak egyedül voltunk... Sokan piszkálnak minket, hogy "miért nem járunk?". Nem tudom, miért nem tudják felfogni, hogy BARÁTOK vagyunk. A fiú nekem nem tetszik, és én sem tetszem neki (sokszor mondja, hogy akármilyen jól nézek ki, nem tudja velem elképzelni, és biztos, hogy nem vonzódik hozzám, hiszen erről is nyíltan szoktunk beszélgetni, nincsenek köztünk tabuk.) Szóval, miért is nincs barátság fiú és lány között?
2014. febr. 12. 17:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

1) [link]


2) Ha valaki biszex, akkor annak nem lehet normál barátja egyáltalán?

2014. febr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
én is hiszek benne, de sajnos jelenleg épp beleszerettem egy lánybarátomba, akivel teljesen megromlott emiatt a kapcsolatom, ő megijedt, ellenem fordult. pedig majd fél évig egyszer se vesztünk össze, vagy volt köztünk bármi rossz.
2014. febr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
én is hiszek benne, de sajnos jelenleg épp beleszerettem egy lánybarátomba, akivel teljesen megromlott emiatt a kapcsolatom, ő megijedt, ellenem fordult. pedig majd fél évig egyszer se vesztünk össze, egymás igazi lelki társai voltunk.
2014. febr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

8. voltam. Nekem volt néhány nagyon jó lány barátom, férfi vagyok. Az egyikükkel úgy működött, hogy ahogy jobban megismertem az elején, beleszerettem, de ő aztán nem vette a lapot, de mégis mivel jól megértettük egymást, barátilag megmaradtunk és hosszú évekig a legjobb barátom volt.

Egy másik lánnyal szerelem nélkül indult a dolog, és sokat beszélgettünk. Meglettem volna anélkül, hogy többet érezzek iránta, de sokszor beszélt arról, hogy a fiúk mennyire a gyengéi, és hogy nem bír magával, ez nekem betett és elkezdtem érezni iránta.

Az előző két eset alapján nekem az jött le, lányokkal jól kijövök barátilag, és létezik férfi-nő barátság. Így aztán elbeszélgettem lányokkal, úgy gondolva, barátilag jól elvagyunk, mert már megszoktam ezt a szitut. Erre meg egy ilyen lány mondta nekem, hogy ő többet is el tudna képzelni kettőnk között, ez meg engem lepett meg.


Ettől függetlenül, mondom, létezhet férfi-nő barátság. Az első esetem is az volt, amit írtam. Merthogy nem feltétele, hogy korábban ne érezzen az egyik valamit a másik iránt, ami később lecsillapodik, és utána évekig nagyon jó barátok lesznek. És ha a másik lány nem jött volna mindig azzal, hogy nem bír magával, akkor talán vele is működött volna.

2014. febr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!