Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor leszek szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor leszek szerelmes?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mit csinálok annyira rosszul. Magabiztos vagyok, a külsőmmel nincs gond, sok fiú is, lány is mondja, hogy szép vagyok, és általában véve elégedett vagyok magammal. Két különböző oldalam van, az egyik hogy imádok színházba járni, próbálok azért olvasni, ha van időm, fotózni, szóval imádom a művészeteket, szinte mindenki, aki jól ismer, azt mondja, hogy érettebb vagyok, mint az átlag. A többség úgy jellemez, hogy szabad, őszinte. Azzal vannak gondok, hogy túl őszinte vagyok néha... A másik viszont, hogy imádok bulizni. Már átéltem és lezártam a gáz, "túl durva" bulikat, de attól még eljárok hetente, szóval egy sztereotípiába sem tudnám besorolni magam. Tapasztalatom fiúk terén van, nem kívánom részletezni, és nem is ehhez kérek most hozzászólásokat, nem érzelmi, tehát nem a kapcsolatok terén, hanem "testi " tapasztalatok, egy bizonyos szintig, de mivel már ez nekem nem elég, meguntam, tapasztalatnak elég volt, ezért már egyáltalán nem vagyok nyitott ilyenekre.

Még tavaly nagyon magamba fordultam, depressziós voltam, és akkor is nagyon akartam valakit, de akkor csak azt vártam, hogy valaki boldoggá tegyen és szeressen ahelyett hogy én szeressem magam. Aztán azóta ezt teljesen kinőttem. A züllött korszaknak is vége, próbálok jobban tanulni, művelődni, sok minőségi időm a barátaimmal tölteni. Mindenkinek vannak rémes hétfői, de a legtöbbször elégedettnek érzem magam, élettelinek. Néha kicsit úgy érzem, hogy olyan, mintha futni lennék képes de mondjuk egy óriási tömegben ezt nem tudom megtenni és csak toporgok. = Úgy érzem kellő szeretet van bennem, tehát a "depressziós korszakommal ellenben" már van mit adnom, nem azt karom hogy más boldoggá tegyen, hanem mivel már az vagyok, ezt szeretném megosztani és szeretni valakit. Viszont folyton csak álmodozok és bízok abban, hogy na majd valamikor találkozom valakivel akit szerethetek... És tudom, hogy nem szabad rágörcsölni, és túlproblémázni, de nem tudok nem erre gondolni. Volt már ilyen, hogy egy bizonyos életterületen el akartam érni valamit, mindennap azon rágódtam, semmi eredmény, aztán elfelejtettem, kissé közönyös lettem és minden megoldódott. Viszont nem tudok nem erre gondolni... Mit csinálok rosszul?

16L


2014. febr. 12. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
keress idősebb fiút szerintem köztük jobban találsz olyat akit szintén érdekel pl a művészet és komolyan vesz téged
2014. febr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Alapvetően én is úgy gondolom, hogy mondjuk 25 éves korig jól el tudnék lenni valakivel. Viszont volt hogy (nem ismert, csak akülsőm alapján) 28 éves pasi akart randizni, azt már viszont nem akartam. Szóval a legjobb barátnőim is idősebbek, és engem szinte mindenki, lány, fiú, idős, fiatal 18-20 évesnek néz...
2014. febr. 12. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, van kedved beszélgetni? Egy olyan srác, akinek olyan lányra van szüksége, mint te :) 16/F
2014. febr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne a pénzre bukj, akkor talán lenne esélyed. De az ilyen magadfajták sose lesznek szerelmesek.
2014. febr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi?? A pénzre?? Te jó ég meg sem említettem ezt és nem erről szól a kérdés... mért ne lehetnék szererlmes? Jó kérdésre válaszoltál egyáltalán?
2014. febr. 14. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!