Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a töri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a töri tanáromba 13 évesen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. febr. 12. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Sz opd le
2014. febr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez olyan cukiiii! Nem tudom mit csinálhatnál, mert lássuk be nincs sok esélyed...
2014. febr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondold át hogy tényleg szerelmes vagy e.Lehet csak tetszik.A szerelem elég összetett dolog.kérdőjeles hogy 13 évesen tudod mi az.(ezt most ne kötekedésnek vedd) szerintem erre még aludj párat.Ha meg tényleg úgy van mivel 13 vagy lassan új tanárod lesz és ez elfog mulni :)
2014. febr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szandra124 ***** válasza:
100%
vágódj be nála. legyél a kedvence :)
2014. febr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. El fog múlni a rajongásod idővel :)
2014. febr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én már be vagyok nála vágódva tök jó... Azt tudom h ő semmit se érez csupán 40 év korkülönbség van és van felesége. Én nem rég töltöttem be a 14et és amit éreztem és érzek az számomra még ilyen éretlenül minden formájában szerelmenek tűnik. A rajongástól eléggé megkülönböztethető. És ha azt írod, h szerelem és szerinted tényleg az akkor nem tehetsz semmit, szenvedsz, de ha rajongás akkor mindegy, hisz nem szenvedsz miatta
2015. szept. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!