Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehetne "normális" emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne "normális" emberekkel (fiúkkal) ismerkedni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok,aki nem teljesen komolytalan,aki nem csak külső alapján ítél,aki nem csak a szexre megy és akivel lehet beszélgetni.16/L
2014. febr. 13. 05:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Nem azt mondtam hogy ne érdekelje a szex,hanem hogy ne CSAK az"


ilyenből is van elég sok, csak a mérték és a hangsúly nem mindegy.


"Pesten lakok,szóval nem kis közösségben,de visszahúzódó vagyok,általában megbújom a háttérben."


pedig pesten van elég ember. az más kérdés, hogy milyen.

ez lehet az oka, ezt úgy kell fordítani, hogy sosem kezdeményezel és másokra sem tudsz jól reagálni valószínűleg.

ebből kifolyólag a hozzád hasonló fiúk (akik szintén nem kezdeményeznek, csendesek, "normálisak") szóba sem jöhetnek.


"Nem neten akarok ismerkedni."


miért? már itt is sejtek valami rosszat.

akkor bárhol máshol, hobbin keresztül. csak a visszahúzódó lányoknak általában semmilyen hobbijuk nincs, ahol ismerkedni tudnának, és nem is kezdeményeznek.

2014. febr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Milyen hobbikre gondolsz,ahol lehet ismerkedni?köszi a választ amúgy:)
2014. febr. 14. 06:02
 13/13 anonim ***** válasza:

bármilyen hobbi ahol más emberekkel kapcsolatba lehet lépni. milyen hobbid van?

de szerintem te eleve nem lennél jó beszélgetőpartner sem. visszahúzódó lányként meg főképp.

2014. febr. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!