Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretnék normális és érett...

Szeretnék normális és érett emberekkel beszélgetni. Szerintetek ez lehetséges itt?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és elegem van ezekből a sablon, kommunikáció képtelen "kislányokból". Nem képeket akarok küldözgetni magamról, és kérdezz felelek-et játszani, hanem normál ember módjára beszélgetni. Tehát nem éretlen 15-16 éveseknek szól a kérdésem. Tudom most felmerül a kérdés mit akarhat egy kamasz egy nálánál idősebb lánytól, ha nem "AZT". Szerintem vannak még csodák...
2013. dec. 14. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Küldesz képet?:$

Egyébként nem valószínű..:D

2013. dec. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És utána játsszunk kérdezz felelek-et? Lassan kezdem én is ezt hinni...
2013. dec. 14. 21:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Igaz hogy 16 vagyok, de szerintem az érettség nem mindig a koron mùlik.Ha gondolod beszélgethetnénk,mert eddig énis nagyon kevés értelmes beszélgetést tudtam lefolyatni itt.
2013. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is írhatsz, tudok értelmesen beszélgetni.

16/L

2013. dec. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nekem is írhatsz, tudok értelmesen beszélgetni."

Ez furán hangzott, mintha meg kéne erőltetned magadat hozzá....:D


Kérdező, te pedig gondolom már nem vagy fent, de azért írok, hátha. :)

Ja és a "Nem képeket akarok küldözgetni magamról, és kérdezz felelek-et játszani, hanem normál ember módjára beszélgetni." alatt chatre gondoltál vagy esetleg egyéb másra?


17/L

2013. dec. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
15 vagyok, de szerintem a koromnál jóval érettebb :) Lehet velem értelmesen beszélgetni, és szeretek új embereket megismerni. Ha van kedved, írj :)
2014. jan. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!