Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítenél nekem levélben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítenél nekem levélben? Gondjaim vannak, és meg kell valakivel beszélnem!

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, 14, 15 vagy annál akár idősebb lányok segítségét kérném e-mailben, tanácsot szeretnék, de nem itt, hanem mint írtam privátban. Senkivel nem tudok beszélni, csak rátok számíthatok. Nem kérek olyan üzeneteket, hogy miért nem itt, nekem ez nagyon fontos!!!
2009. dec. 8. 21:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Mielőtt bárki megkérdezné, nem vagyok terhes!
2009. dec. 8. 21:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tanécsra van szhükséged,ne korodbeliektől kérj.Ők nem tudnak neked jó tanácsot adni,mert nincs tapasztalatuk.
2009. dec. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor így kérném: LÁNYOK
2009. dec. 8. 21:47
 4/5 A kérdező kommentje:
Valaki nekem már írt!!! Szóval köszönöm, aki még szeretne, de megoldódott a probléma, legalábbis, hogy valaki segítsen :)
2009. dec. 8. 21:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha gondolod, nekem is írhatsz nyugodtan :)
2009. dec. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!