Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolok rá ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok rá ilyen sokat, ha egyszer én szakítottam és nem is voltam belé szerelmes?

Figyelt kérdés
Én szakítottam vele,de már előtte is többször éreztettem vele,hogy ez a kapcsolat így nem jó.(3év)Amúgy külsőleg és belsőleg is megfelelt,de nem tudtunk ketten együttműködni,mint pár.Szerelmes sem voltam belé,inkább érzelmileg kötődtem hozzá. Én megkönnyebbülést éreztem szakítás után,jó,ha kb. kétszer sírtam emiatt.De azt hittem,könnyebb lesz feldolgoznom.Még mindig eszembe jut napi szinten,illetve az is felmerül bennem,hogy jó döntés volt-e anno a szakítás.Mindig arra jutok,hogy igen,helyes döntés volt.Próbáltam elterelni a gondolataimat munkával,kikapcsolódással,és azóta már van új pasim is(bár csak pár hete) .De egyszerűen nem tudok elszakadni a hozzá kötődő gondolatoktól.Talán azért,mert ő néha még felhívott,megkeresett,így nem tudtam továbblépni,bár már jeleztem neki,hogy ne keressen mostmár többet,mert kapcsolatom van.Lehet,hogy még azért kötődök hozzá vagy csak az motoszkál bennem,mi lett volna,ha nem szakítok? Bennetek voltak ilyen gondolatok több hónappal szakítás után is,vagy sem? Ez normális egyáltalán vagy majd idővel kevesebbet gondolok majd rá? (az a baj,eléggé sokat szoktam agyalni) 27/N
2014. febr. 13. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:

persze.

volt ilyen,hogy 2 hónap múlva esett le,hogy bakker mekkora ökör vagyok és őt szeretem és hiányzik.

2014. febr. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Moszuke ***** válasza:

nekem is hasonló volt. hónapokkal később is rá gondoltam, hiányzott, stb.. szánalmasnak éreztem magam.


1.) szakíts meg vele minden kapcsolatot nem kell, hogy tépkedje a sebeket, azok anélkül is lassan gyógyulnak.


2.) írj neki egy búcsúlevelet, amit sosem adsz át neki.


3.) írd le milyen hibákat követhettél el a kapcsolatban és ennek milyen "előjelei" voltak amiket nem vettél észre.



én is ezt csináltam és segített.

leírtam egy búcsúlevelet, azt még aznap este kidobtam.

a lényeg itt a búcsú levél fogalmazása és leírása.. az agyad ilyenkor megnyugszik.


a problémás papírt pedig eltettem. az azért kell, hogy a jövőben ne kövessem el ugyanazokat a hibákat mint azelőtt.

le vannak írva az árulkodó jelek, amikor pl önző voltam, vagy nem érezte az exem, hogy támogatom, vagy nem mertem elmondani neki a rossz érzéseimet.. stb..

azt bármikor átolvashatom, hogy emlékeztessem magam a hiányosságaimra amikre ha nem figyelek eluralkodnak rajtam.

2014. febr. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem hiányzik és nem is akarok találkozni vele,ő keresett mindig én nem tettem felé lépést sem...a levél már megvolt.
2014. febr. 14. 00:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Lányok, nálatok nincs értelmetlenebb élőlény az univerzumban. És ez nem sértés, hanem ténymegállapítás.
2014. febr. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!