Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a párommal mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a párommal mert szerelmes lettem a bátyjába, innen hogyan tovább?

Figyelt kérdés
3 éve együtt voltunk, ebből 1 évet kb. szinte náluk töltöttem, minden nap.. és most pár hete elkezdtem másképp érezni most már a volt párom bátyja iránt aki nem mellesleg kapcsolatban van, történt ez az is vele, teljesen elvette az eszem, de képtelen lennék járni vele, az öccse miatt ráadásul, hogy nézne rám a család, na meg rá.. de nagyon megszerettem, rég éreztem ilyet.. mit tegyek?
2012. nov. 6. 00:40
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha egy három éves kapcsolatot képes voltál eldobni egy kisebb fellángolás miatt, akkor valami baj van a buksidban. Hogy mit tegyél ezek után? Felejtsd el a csókát, csak magadat kínzod vele. Keress valaki mást.
2012. nov. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk már nem működött ezért is figyeltem fel a bátyjára.. sokkal emberibb, és nem bánt úgy velem, mint egy darab ronggyal soha és a barátnőjével sem..
2012. nov. 6. 00:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Békén hagyod őket azt teheted. Nem kellett volna a bátyja iránt érzelmeket táplálnod. Most már kereshetsz más férfit vagy maradsz szingli. Felejtsd el őket és gondolkozz el milyen hibát követtél el.
2012. nov. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"A kapcsolatunk már nem működött ezért is figyeltem fel a bátyjára"


Ha nem működött volna akkor felfigyelhettél volna más valakire is! Ne ettessük egymást:) Bejött a bátyja és kezdett elhalványulni a párod. Ez történt.

2012. nov. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor azalatt a 3 év alatt eddig miért nem jött be a bátyja? És az utóbbi egy évben, mikor szinte minden nap együtt voltunk miért nem? Gondolkozz már, nem működött a kapcsolatunk ezen mit nem lehet érteni? Egy szerencsétlen csődtömeg aki 18 éves és még a 10. osztályban toporogna, ha nem hagyta volna ott az iskolát, és semmit nem csinál egésznap csak velem veszekszik, a bátyjának meg már diplomája van stb.. kössz a hasznos választ kár, hogy nem mentem vele semmire.
2012. nov. 6. 00:54
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Ugyan ott vagy..... Neked az eszed a seggedben van. Nem gondolkozol hanem visszaokoskodsz:) Nézz vissza a sorok közt. A bátyja miatt hagytad el! Nem azért, mert nem működött. Az egy dolog, hogy kiábrándultál belőle és megvan a véleményed, de akkor is a bátyja miatt van az egész. A válaszom igen is hasznos, de te nem fogadod el. Menj oda ahova akarsz. Nem érdekel a színleléseid. Csáó!
2012. nov. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, legalább szenvedni fogsz.
2012. nov. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, nem feltétlenül magába a tesóba lettél szerelmes, hanem rájöttél, hogy vannak okosabb, sikeresebb, jófejebb pasik is, mint amilyen a Tiéd. Nyilván esélytelen és orbitális nagy pofátlanság lenne kapcsolatot kezdened a fiúval az öccse után. Keress mást.
2012. nov. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem csak ásd el magad jó mélyre, és gondolkozz el a gödörben, hogy megérné-e tönkrebaszni egy családot, vagy inkább meghúzod magad, összeszeded a megmaradt női becsületed és továbbállsz.
2012. nov. 6. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!