Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan melegek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan melegek, akik érdeklődnek az Iszlám iránt?

Figyelt kérdés
Külföldön már több melegbarát mecset nyílt, vannak akik vallási szertartáson mondták ki a boldogító igent egy azonos nemű partnernek, de itthon még egy ilyen személyről sem hallottam. Érdekelne azon melegek véleménye, akik hisznek Istenben. Mi a véleményetek Jézus és Mohamed prófétaságáról? Van esély, hogy egyáltalán utánajártok az iszlámnak, vagy teljesen elutasítjátok?

2014. febr. 15. 02:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy iszlám meleg ismerősöm.
2014. febr. 15. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Magyar? Nem tudod jár-e mecsetbe, vagy ő hogy éli meg ezt az egészet? Szívesen beszélgetnék ilyen emberekkel!
2014. febr. 15. 02:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Iráni származású magyar. Már nem tudok róla semmit.
2014. febr. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok, köszi szépen a választ! Legalább tudom, hogy nem vagyok ezzel egyedül :)
2014. febr. 16. 09:32
 5/7 MrPifta ***** válasza:
100%
Közhely, de igaz: soha, semmivel sem vagy egyedül!
2014. febr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden vallásban van minden féle nemi orientáció. Minden vallás is kimondja, hogy nincsen bűntelen ember és általában azt is, hogy Isten(ek) megbocsátó lény(ek), akinek az a célja, hogy szeretetben éldegéljenek egymást közt az emberek. Szerintem ez a lényege a tanításoknak, ami a jó felé húz minket.


Magamat nem sorolnám egyik vallás tagja közé sem, hiszen mindegyikben van valami érdekes, amiből tanulhatunk, de nem mindegyikkel értek egyet.

Amit igaznak gondolok, saját lelkiismeretemre bízva *mert például azért tudom, hogy ölni rossz, adakozni meg jó, ameddig szeretettel telve próbálok élni nem lesz semmi gond.*


Mohamednek és Jézusnak is csodálatos tanításuk van, talán vallásilag ennek a két alaknak a tanítását fogadom el a legjobban. Amiket ők mondanak, az életről.


Ha gondolod, nekem írhatsz, szívesen beszélgetnék veled ilyen témákról:)


Egy homoszexuális~

2014. febr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8%
Az iszlám úgy mint a kereszténység és a Judaizmus halálos fenyegetés a melegekkel szemben! Mindegyik egyértelműen kimondja, hogy aki meleg, az halált érdemel!
2014. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!