Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátomnak kisebbségi komplexusa van, és folyamatosan küzd vele?

Figyelt kérdés

Korábban együtt voltam a legjobb haverjával, aki köztudottan ellenállhatatlan pasi a legtöbb lány szemében. Magas, kék szemű, barna hajú, szép a bőre, okos, intelligens, de mégis borzalmasan sokat veszekedtünk, mert végtelenül makacs, és túl titokzatos, ezért szakítottunk. Utána jött egy jó hosszú időszak, amikor az exem, a legjobb haverja (aki ugye a mostani barátom), meg én egyfolytában veszekedtünk. Ez az időszak elsimult, és most jól elvagyok vele. Nagyon szeretem őt, egészen más, mint a haverja. Sokkal nyugodtabb, lazább, humorosabb, és ami még jobb, hogy mellette nem kell félnem attól, hogy más lányok féltékenységből bunkóznak velem, vagy megpróbálnak szétválasztani minket (az előzőnél sajnos volt ilyen). Nagyon szeretem őt, a személyiségét, mindenét. Viszont egy bökkenő van: ezt ő sajnos nem tudja megérteni. Folyamatosan kisebbségi komplexussal, és féltékenységgel küzd. Azt mondja, folyton az jár az eszében, hogy egykor a haverjával voltam, aki biztosan jobb az ágyban, akinek "nagyobb", aki biztosan jobban néz ki, jobb a teste, biztosan ki tudott elégíteni, és ő nem fog tudni. Irigy a legjobb barátjára, pedig én már őt nem szeretem, lehet, hogy jól néz ki, de emberileg nem kellene... Hiába mondom neki, látom a szemeiben is, hogy lassan felemészti ez a gondolat. Amit érez, az olyan, mintha megcsaltam volna, meg egy kis irigység, hogy jobb pasi, mint ő, meg az is benne van, hogy egy kicsit meg is bántotta a haverját, meg hallott pletykákat is...

Mit lehet kezdeni ezzel a helyzettel? Nagyon rossz ez így. Megérte ennyit küzdeni egymásért? :(


2014. febr. 15. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Dícsérd meg a teljesítményét, amikor csak tudod. De legfőképpen szex után.
2014. febr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez inkabb feltekenyseg!Ereztesed vele mindeg minden percben hogy ot szereted o legjobb neked mast nem tudsz csinalni!
2014. febr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!