Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Az első szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az első szerelem nektek is jelentős és nagy nyomot hagyott a szívetekben?

Figyelt kérdés
Én a legelsőt úgy éltem meg.. Emlékszem, hogy mennyire vártam, hogy végre szerelmes vagyok, de mégis volt egyfajta 'ideálom', és hopp.. semmi ideál, se semmi csak szerelmes lettem.. Elmúlt.. De, ha eszembe jut a neve, az illata, az akkori hely, élet , egyszóval minden ami ehhez/hozzá kapcsolódik görcsbe rándul a gyomrom, izzad a tenyerem és csak emlékezek.. Ti is így éltétek meg, hogy nagy hatással volt rátok/van rátok a mai napig, vagy csak megtörtént?
2014. febr. 15. 18:06
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*mennyire vártam, hogy szerelmes legyek
2014. febr. 15. 18:07
 2/16 anonim ***** válasza:
ram is nagy hatasal volt sajnos!
2014. febr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Bla bla.. nem. Eltelt egy kis idő, megváltoztam, meg az élet is... az már régi dolog.
2014. febr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én soha nem fogom tudni elfelejteni!
2014. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kicsit csöpögősnek tűnhet , amit fent írtam, de őszinte vagyok.:) én is megváltoztam.. zárkózottabb lettem és óvatosabb is.
2014. febr. 15. 18:10
 6/16 anonim ***** válasza:
nem.
2014. febr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
*helyesbítek,vagy nem is volt szerelem...
2014. febr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen, ha néha ma is összenézünk, összemosolygunk egy kicsit mindig fáj...:(
2014. febr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Az még a jobbik eset.:)

én nem tudtam vele megbeszélni a dolgokat, hogy hogyan tovább, mivel egy nyaraláson történt az egész, és soha többet nem láttam.. face-en se írt.. pedig volt veszekedés is, meg minden, és nem tudtuk megbeszélni utólag.

2014. febr. 15. 18:15
 10/16 anonim válasza:
soha ne legyél szerelmes..
2014. febr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!