Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kimaradtak a tizenéves éveimbő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimaradtak a tizenéves éveimből a párkapcsolatok. Be tudom még hozni a lemaradást vagy örökre buta maradok a kapcsolatokhoz?

Figyelt kérdés
2014. febr. 16. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond. Attól még lehet normális kapcsolatod. Nem ettől függ.
2014. febr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt bebuktad. Sajnos nekem ehiheted. 40évesen sem tudok ismerkedni.
2014. febr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Be nem tudod hozni a lemaradást mert nem leszel újra tizenéves.

Nekem is kimaradtak a kapcsolatok. 22 évesen volt egy kapcsolatom nagyon rövid ideig és ennyi

2014. febr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem érdemes ezzel foglalkozni, hogy be tudod-e hozni, vagy sem.

Kezdj el ismerkedni, és éljél!

2014. febr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagy hátrányod van, ez biztos. De semmi sem lehetetlen. Ötven évesen is lehet tanulni. Ehhez két dolog szükséges:

1, tanulj meg szeretni.

Olvasd el Osho: szerelmesen c. könyvét, Fromm: A szeretet művészetét például.

2, kell egy megértő partner, és alkalmazd a tanultakat!

2014. febr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kimaradtak, és most meg ott állok, hogy nem vagyok képes kezdeményezni, odamenni a másikhoz.

De nem a világvége, nem lehetetlen a dolog, csak sokkal nehezebb lesz, több erőre lesz szükség. Olyan mintha a pálya elején állnál még mindig, és sprintelned kell, hogy utolérd a többieket.

2014. febr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sorstársaim... :( :D
2014. máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is kimaradt, most vagyok 24, és egy éve lett párom. Nem érzem azt, hogy bármiben is le lennék maradva. Tudtam, hogy mit akarok, mit keresek, tudok kompromisszumot kötni, szóval nem hiszem, hogy sok mindenből kimaradtam volna, nem kellett 4-5 kapcsolat ahhoz tiniként, hogy megtanuljam, hogy nem hisztizünk, meg kell beszélni mindent etc. Szóval ne adjátok fel:) csak találni kell valakit, akivel kiegészítitek egymást, aki türelmes, megértő, és nem az számít neki, hogy hány barátod/barátnőd volt előtte.

Kitartás!

2021. aug. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!