Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondja mar meg valaki minek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondja mar meg valaki minek egy 15-16 éves lánynak vagy fiúnak komoly kapcsolat? Hisz gyerekek meg!

Figyelt kérdés
16,16f,
2014. febr. 16. 13:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Tudod már 11 évesen is komoly kapcsolatot akarnak,ezt a saját ismeretségi körömben tapasztalom :// én még barbiztam ő már pasizik... Viszont most már majdnem 18 vagyok és tényleg úgy érzem elég érett, és elkezdtem "keresgélni" már bocsánat de a korosztályom 20-ig bezárólag egy nagy 0 ennyi bunkó,beképzelt idiótát...a másik végén meg az önbizalom hiányos kockák. És szerintem ez pont azért van mert már 11 éves koruk óta komoly ill. komolytalan kapcsolatot keresnek.

És miért van ez így?? mert a szüleiknek közös vacsorára sincs idejük a gyerekeikkel,nemhogy elbeszélgetni bármiről is.

Egyébként meg a társadalom tulajdonképpen elvárja, az számít menőnek ha van csajod,pasid már 15 évesen.És amíg ez nem változik mindenki keresi az igazit már 15 évesen is.

2014. ápr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
big like neked :) és 18 évesen mar tényleg eret lehetsz hozza.Remélem meg találod az igazit!
2014. ápr. 21. 13:47
 23/25 anonim ***** válasza:

(Dúlnak a hormonok, ezért. Vagy épp azért, mert mindenki másnak van. Vagy mert menő.) <-komolynak mondják, de ez semmi, pff... Egynapos "kapcsolatok" egymás után, gáz az egész!

Vagy mert nem kap sehonnan szeretetet, így keres valakit aki "segíthet" ebben! Ez a jobbik eset.

2014. ápr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

21-es vagyok

Remélem én is hogy megtalálom :D

2014. ápr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Teljes szívemből kívánom 21es:)
2014. ápr. 23. 20:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!