Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lehet tartós egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet tartós egy kapcsolat, ha nem vagyok szerelmes a barátomba? Nem vagyunk már gyerekek. Én 22, ő 24.

Figyelt kérdés
Volt egy régi csalódásom 1,5 éve, azóta nem tudok szerelmes lenni senkibe. Az összes barátommal, ezért szakítottam. A mostani pasimat nagyon szeretem, jól megvagyunk, de nem vagyok szerelmes belé. Ő viszont szerelmes. Mennyire lehet ez probléma?
2011. nov. 11. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
később is kialakulhat a "szerelem", de nem garantálom.
2011. nov. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak akkor működne egy kapcsolat, amennyiben szerelem áll fent. Akkor 2-3évente mindenki váltogatná a partnerét.
2011. nov. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 obivan ***** válasza:
100%
Vagy akarod a másikat mindenestől, vagy nem! Ha igen, nincs kérdés, ha nem, akkor ez nem lesz szerelem. A "jól megvagytok", az kevés lesz ide - szerintem.
2011. nov. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mit erzel iranta es mi az ami hianyzik?
2011. nov. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincs sok értelme. Nekem 4 évig tartott egy ilyen kapcsolatom, de a szexet egyáltalán nem élveztem. Ellentétben azzal, akiért teljesen odavoltam testileg-lelkileg. Akkor éreztem először, hogy a szex csodálatos is lehet.
2011. nov. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
Nem fog sokáig tartani, kár erőltetni. Egyébként nem a csalódásod miatt nem tudsz szerelmes lenni senkibe, hanem mert nem találkoztál még olyan pasival, aki olyan jól nézne ki, mint akiben csalódtál.
2011. nov. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A mostani barátom külsőre sokkal jobban néz ki, mint a régi. Jól megvagyunk alatt azt értem, hogy szeretek vele nagyon, hiányzik is, amikor több napig nem látom, de nem érzem ugyanazt, mint ennél az első nagy szerelmemnél. Mit tehetnék? Nem akarom elveszíteni, de ez így neki sem jó. Különben a szex nagyon jó vele. Talán még senkivel nem volt ennyire jó.
2011. nov. 11. 16:51
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod hogy amit 1.5 éve éreztél az szerelem volt?..mert nekem úgy tűnik,hogy az a szerelem amit most érzel...nem tudom érted-e mire gondolok
2011. nov. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem egészen értelek. :S

Teljesen oda voltam azért a srácért, 9 hónapig voltunk együtt, de a végén megcsalt és szakítottunk. Utána hónapokig ha csak eszembe jutott sírtam... Nagyon rossz volt.

2011. nov. 11. 17:03
 10/12 anonim válasza:
100%
Mire jutottál, így, 7 évvel később? :D
2018. máj. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!