Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 gyerekkel párt találni?

Figyelt kérdés
2 kicsi gyerekem van. A férjemmel a kapcsolatunk meglehetősen lapos már, érzelmek nélküli. Sokat gondolkodom azon, vajon ha elhagyom, lesz-e lehetőségem még a boldogságra? Fiatal vagyok még. Férfiak, ti kezdenétek 2 gyermekes nővel?

2013. jún. 3. 13:04
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
75%
nehéz.......... de biztos h van ilyen pasi is, csak ritka
2013. jún. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
63%

Nem lehetetlen csak nehéz.

Én kezdenék veled.Csak akkor ha adsz magadra.Mindig találsz szabad időt amikor magaddal foglalkozol.

2013. jún. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
60%
Akkor is hagyd el, már nem szereted. Rosszabb semmiképp nem lesz, mint most.
2013. jún. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 Baccardi01 ***** válasza:
52%

Én bevállalnám, ha meg van a közös szimpátia és nem laksz túl messze tőlem. :)

44/F

2013. jún. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Lesz rosszabb is, nyilván, mert egyedül kell a gyermekekről gondoskodnom-a fizikai részét most is én csinálom, de anyagilag is. Sokkal nehezebb ezt meglépni, mint amilyennek tűnik.
2013. jún. 3. 13:09
 6/41 anonim ***** válasza:
69%

nézd én két rossz közül választottam, az egyik amiben élsz v. a másik egyedül maradsz

sajnálom, de ha egy férfinek kell választani két nő közül, a gyermektelent v. max. 1 gyerekeset választja

tudod mikor megkapod, hogy bejövök, de a gyerekkel nem tud mit kezdeni, az szar, de nézd igaza van, el kell fogadni

sajnálom ez a valóság és az élet, ezt tapasztaltam N

2013. jún. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
67%

"Lesz rosszabb is, nyilván, mert egyedül kell a gyermekekről gondoskodnom-a fizikai részét most is én csinálom, de anyagilag is. Sokkal nehezebb ezt meglépni, mint amilyennek tűnik."


Ezért nem szabad úgy belépni egy házasságba, hogy egyedül nem vagy életképes. Akár házasságban maradsz, akár elhagyod, mindenképpen csak egy út van előtted: életképessé válni. Ha nem megy, akkor csak szenvedni fogsz, és függni másoktól. Ergó, kénytelen leszel egy jobb állást találni, különben pokol lesz az életed.

2013. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
6-os, igen én is ettől tartok, nem is hibáztatok érte senkit, lánykoromban el nem tudtam volna képzelni, hogy gyerekes pasival kezdjek. Attól félek, hogy ezentúl csak szexpartnereim lesznek már. Bár mivel a mostani kapcsolatomban a szex is elég rossz, lehet, hogy még azzal is nyernék. Csak hát milyen példa az a gyerekeknek, hogy anyuci felszínes kapcsolatokat tart fenn? :(
2013. jún. 3. 13:13
 9/41 anonim ***** válasza:
22%

A gyerekkel nem is kell feltétlenül mit kezdeni!!

Nem kell új apukát keresni a gyereknek, van neki igaz. (Abból meg csak egy van). A nőnek pár kell, nem gyerek, vagyis elég, ha a párja nem rühelli a gyerekeket. Annyi az egész, hogy olyan párt kell találni, aki nem túl hiú, és elfogadja, hogy neki a gyerekkel semmi dolga.

2013. jún. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
7-es, igen, igazad van, sajnos anyagilag nem állok stabil lábakon, ez a legnagyobb probléma.
2013. jún. 3. 13:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!