Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért titkolja el a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért titkolja el a barátnőm, hogy megismerkedett egy sráccal és azt mondta, hogy megcsalt vele?

Figyelt kérdés

Az egyetemi uszodában megismerkedett egy sráccal, amit később mondott el nekem, aztán egyszer csak elmondta és azt is közölte jókedéjűen, hogy megcsalt vele és a nevét is elmondta, ma rákerestem az ismerősei közt és ott volt, bejelölte.

Azt mondja, hogy csak hülyeségből mondta, hogy megcsalt mert szeret féltékenynek látni és ez milyen szexi, féltékennyé akart tenni.Én nem tudom mit gondoljak, semmi bizonyíték nincs rá, hogy nem csalt meg, mondani bárki tud bármit, hiába tagadja.


2013. dec. 13. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Kedves tőle, hogy játszik az érzéseiddel... -.-
2013. dec. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mondjad te is viccből, hogy megcsaltad. biztos nevetni fog.
2013. dec. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!