Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Enyhe agyrázkódással lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Enyhe agyrázkódással lehet szeretkezni?

Figyelt kérdés
Barátommal történt egy "kis" baleset voltunk vizsgálaton és ott megállapították,hogy enyhe agyrázkódása van.Jól van egyébként egész nap feküdt meg sok folyadékot ivott,csak az lenne a kérdésem, hogy lehet szeretkezni ilyen állapotban?azaz hogy nem lesz-e ebből valami baj később? Köszönöm a válaszokat előre is!

2014. febr. 16. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
a gyerek bajnak számít? :D
2014. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem számít bajnak sőt...:))..
2014. febr. 16. 21:09
 3/8 Moszuke ***** válasza:
én 3 napig aludtam agyrázkódással.. ha neki van kedve szexelni akkor hajrá.
2014. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de ha elpatkol közben, meg sem várják a yardok, hogy felöltözz! :D
2014. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van kedve, meg nem szeretném ,hogy "elpatkoljon" épp ezért kérdeztem meg itt,hogy esetleg lehet-e ebből vm gond,hogy nem nyugodtan fekszik hanem azért na... mozgásban van:DD
2014. febr. 16. 21:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem friss sérüléssel ne szeretkezzetek! Legalább ma pihenjen, Te meg bújj hozzá, szex meg lehet holnap.
2014. febr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát szerintem ne csináljátok sérülhet tőle az agya :D nem véletlenül mondják hogy fekvés és pihenés
2014. febr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor a többség szerint inkább ma ne?:((
2014. febr. 16. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!