Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadható-e az, ha egy 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható-e az, ha egy 14 éves lány szexchatel egy 21 éves fiúval?

Figyelt kérdés
képet cseréltek csak.
2014. febr. 17. 00:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kisérd el az első találkozójukra! :D
2014. febr. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így veszett ügy. A lányt nem érdekled és a jelenlegi viselkedéséből nagyrészt előre látható milyen lesz 2-3 év múlva.

A saját érdekedben is hanyagold.

2014. febr. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

úgy bírom hogy minden 14 éves érett és felnőtt gondolkodású


erről a szűzről az jut eszembe amikor középsulis voltam és volt egy lány aki szűz volt

(igaz hogy lecumizta már a fél sulit a másik fele meg seggbe rakta de ő szűz volt)

2014. febr. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Az ő dolguk, hadd csinálják.
2014. febr. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A fiú (aki nyilván a kérdező) sürgősen felejtse el ezt a lányt. Megértem én, hogy még nem láttál nőt messziről sem, mert a számítógépeden játszol egész nap és egy kislánynak érdekes lehet egy idősebb fiúval ismerkedni.

De ártani fogsz ennek a lánynak, töröld le a WOW-ot és ismerkedj korod béli lányokkal.


Gondolj bele, még kislány.

Jogilag nem minősül pedofíliának, de épp emberi értékek mellett az.

2014. febr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

nem én vagyok a fiú...de értem, köszi a válaszokat.

csak rosszul esik az, hogy az a lány akit szeretek ilyeneket csinál..és kérdeztem tőle miért szereti erre azt mondta, hogy mert mindig leírja a fiú neki, hogy miket csinál vele meg ilyenek..én meg a szívemet odaadnám ezért a lányért de engem meg le se szar...csak barát...ez nagyon fáj nekem..mintha kitépnék a szívemet.

2014. febr. 17. 11:06
 17/17 anonim ***** válasza:
2014. febr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!