Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeretni fog e még valaha? Mi lesz később?

Figyelt kérdés
Párommal már több mint másfél éve együtt lakunk. most várjuk az első gyerekünket. már régóta érzem, hogy nem úgy viszonyul hozzám ahogy azt én szeretném. szeret ő a maga módján ebben biztos vagyok, de nem vagyunk az a tipikus szerelmespár. szex az persze elég gyakran van de nem vonzódik hozzám mint egy szerelmes férfi a barátnőjéhez. inkább úgy kezel mint egy nagyon közeli barátot akivel együtt lakik, aki ugyanakkor nagyon fontos neki. gondoltam majd idővel megszokom , de nem sikerült. de én az életemet is odaadnám érte. nagyon szeretem. talán a nyáron össze is házasodunk. és tényleg tudom hogy szeret de nem annyira fejezi ki. mit csináljak hogy többet mutasson ki a szerelméből?
2013. ápr. 15. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérd, hogy legyen bent Melletted a szülésnél!
2013. ápr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól látod a dolgot,van a kapcsolatotokban egy jelentős probléma.Te szerelmes vagy,ő pedig szeret,de valószínűleg nem szerelemmel.A szerelmes férfi nem így viselkedik,bármennyire is zárkózott,vagy nehezen mutatja ki az érzelmeit,a szerelmes ember a barátnője előtt megnyílik,őt másként kezeli,mint másokat.Tehát ha úgy érzed,valami nincs rendben,akkor nagyon is jól érzed,mert tényleg így van.Sajnos nem fog tudni többet kimutatni a szerelméből,mivel meglátásom szerint nem is szerelmes,és ha már ez a dolog kihűlt,nagy eséllyel nem is lesz az.
2013. ápr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Látod, önmagad csapdájába sétáltál bele, nyakadban egy gyerekkel.Ebből nincs kiszállás. Ez a férfi sosem fog rád úgy tekinteni(én se tudnék a helyében, pedig nő vagyok, de az oldalát ismerem)ahogy te szeretnéd és biztos vagyok bene hogy az első pillanattól kezdve tudtad, hogy ennek a faszinak te nem vagy a nagybetűs nő, függetlenül attól hogy éltek-e nemi életet/vagy sem.Az irásod alapján egyértelműen látszik, hogy a fazon ezt nyiltan a tudomásodra hozta.
2013. ápr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a pasid helyében voltam, úgy hogy első kézből egy ilyen szitú ,másik szereplő érzéseit nyujtottam át.Bármit fogsz tenni, bármennyire is nyalizni fogsz, akkor sem tud kibujni a bőréből a társad. A baráti érzés az baráti, a szerelem meg szerelem.


3-as voltam

2013. ápr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2 "Te szerelmes vagy,ő pedig szeret,de valószínűleg nem szerelemmel."


Nem szereti, hanem elfogadja, beletörődéssel, az érzés meg maximum annyi, mint egy kedves ismeröshöz füzödő baráti érzés, de nem társ. Ennyi és nem több.

2013. ápr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miután elolvastam totál ledöbbentem, hogy ennyire, hogy lehet valaki... izé, mert erre már nem lehet épp szavakat alkotni, nyelvreformot pedig szintén nem szeretnék. Szóval együtt vagytok másfél éve és már jött is a gyerek? Szex az persze van, de érzelmek smafu...azt hittem vicc, de tényleg olyanok lesznek már az emberek, mint az Éjjel-Nappal Budapestben. Meg is érdemlitek egymást!
2013. ápr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!