Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, hogy a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, hogy a volt menyasszonyom felfogja, hogy vége?

Figyelt kérdés
Két hete szakítottam vele, mert elhitt rólam valamit, amit nem követtem el. Többször leültem vele és megbeszéltem, hogy vége, nem akarok tőle semmit, de ő csak ostromol, minden lehetséges csatornán, még az apját is ideküldte könyörögni. Szeretném, ha megszakadna az egész, most azonnal. Mit tehetnék ez ügyben?
2014. febr. 18. 12:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
letiltod az internetes csatornákon, illetve a szolgalátatódnál az ő és családjai telefonszámát, illetve nem nyitsz ajtót
2014. febr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ezek már megtörténtek, de képes órákat álldogálni az ajtó előtt, én meg nem tehetem meg, hogy nem mozdulok ki.
2014. febr. 18. 12:15
 3/27 anonim ***** válasza:
Mit tehetnél? Lássa rajtad, hogy eltökélt vagy a szándékodban. Előbb-utóbb felfogja.
2014. febr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Ha nem fejezi be, mond neki hogy feljelented
2014. febr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Egy pofon nem lehetne megoldás? Az után, amit tett, nem volna képe feljelenteni.
2014. febr. 18. 12:23
 6/27 anonim ***** válasza:
szerintem ne pofozkodj,mutatkoz egy masik csajal!vagy hadd ugyis elobb utobb raunn!de mit tett?
2014. febr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Már volt egy kérdésem, szóval ismerős lehet. Rablással vádoltak meg és ő elhitte.
2014. febr. 18. 12:27
 8/27 anonim ***** válasza:
En meg nem lattam ezt a kerdest!hu akkor plane ne usd meg mert feljelent eroszakert azt meg mar a rendorok nem hinnek el!
2014. febr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki, hogy vagy abbahagyja a zaklatást, vagy feljelented zaklatásért, és ha nem fogja fel, hogy ne közelítsen meg, akkor majd a távoltartási végzés rákényszeríti. Ez persze kamu, de parázzon csak.
2014. febr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Mivel vadolt meg?
2014. febr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!