Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, hogy a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, hogy a volt menyasszonyom felfogja, hogy vége?

Figyelt kérdés
Két hete szakítottam vele, mert elhitt rólam valamit, amit nem követtem el. Többször leültem vele és megbeszéltem, hogy vége, nem akarok tőle semmit, de ő csak ostromol, minden lehetséges csatornán, még az apját is ideküldte könyörögni. Szeretném, ha megszakadna az egész, most azonnal. Mit tehetnék ez ügyben?
2014. febr. 18. 12:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Szegény de szánalmas lehet, hogy nőként órákat áll az ajtó előtt! Atyaég...Mond meg neki még egyszer, hogy vége és csapd rá az ajtót.
2014. febr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Ő semmivel. Rablással gyanúsítottak meg, ő pedig elhitte, hogy én tettem.
2014. febr. 18. 13:09
 13/27 anonim ***** válasza:

"de képes órákat álldogálni az ajtó előtt, én meg nem tehetem meg, hogy nem mozdulok ki."

De, megteheted, ha meg menned kell valahova, egyszerűen kikerülöd, nem szólsz hozzá, vagy csak elküldöd a fenébe és ott hagyod. Előbb-utóbb venni fogja a lapot.

2014. febr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Kérd meg az egyik csaj ismerősödet, hogy pár napig játsza el, hogy összejöttetek
2014. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Nagy dolog, elhitte és? Na bumm, hibázott... de közben rájött, hogy tévedett. Nem érdemel mégis egy esélyt? Azért ez nem olyan tragédia, hogy ki kelljen dobni miatta. Vagy csak egyszerűen ez egy jó indok neked a szakításra?
2014. febr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Ha hozzám akart volna jönni, kutya kötelessége lett volna bízni bennem. Ez egyenértékű bűn volt egy megcsalással.
2014. febr. 18. 13:55
 17/27 anonim ***** válasza:

"Mit tehetnék ez ügyben?"

Hat ne rabolj!

2014. febr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Hát figyelj kérdező, a bizalmat nem lehet előírni, vagy másra ráerőltetni, azt bizony ki kell érdemelni, tehát NEKED KELL TENNI AZÉRT, HOGY MEGBÍZZANAK BENNED. Ezek szerint te nem tudnad nála elérni azt, hogy megbízzon benned.
2014. febr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Tehát végülis én vagyok a hibás?
2014. febr. 18. 14:29
 20/27 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy te vagy a hibás, csak az a kérdés, hogy miért nem hitte el neked, hogy ártatlan vagy. Valami gikszer volt nálatok, ha minden rendben lett volna, akkor biztos hitt volna neked.
2014. febr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!