Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérem segítsenek! Mit tehetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérem segítsenek! Mit tehetek?

Figyelt kérdés
A barátnőm tegnapelőtt szakított velem. Eltelt az 5 év 3 hónap. Nagyon rosszul érzem, nagyon fáj nekem. Ő volt a nagy szerelmem. Ő csak annyit akart hogy szabadságra van szüksége. De már nem akar velem lenni.2 napig nem aludtam nem ettem. Mit tegyek akkor? Hiába nem akar többet velem lenni. Segítsen!
2013. okt. 30. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Aki menni akar azt el kell engedni.
2013. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pár év és rendbe jössz. Találsz majd mást magadnak.
2013. okt. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az idő minden sebet begyógyít... nincs más megoldás
2013. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozászolásokat! Ez már baromi nagyon fájdalmas nekem...... Akkor mi legyen? Menjek kocsmába? Igyak valamit?
2013. okt. 30. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!