Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tanácsolja itt szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tanácsolja itt szinte mindenki a 22-24 feletti szűz nem jól kinéző srácoknak, hogy rögvest menjenek le hétvégén egy diszkóba és egy részeg 17-20 éves csajt kapjanak el egy menetre?

Figyelt kérdés
Mert én nem azt látom pár év diszkózás után, hogy a részeg lányok csak úgy kötélnek állnának, ők is kegyetlenül válogatnak még diszkóban is, nem mennek el mindenkivel (pedig el kellene, hogy a szűz fiúk, legalább ott kiélhessék magukat). Most nem akarok bemásolni több száz kommentet ezzel kapcsolatosan, de tény, hogy mindenki ezt a menj le buliba és dugj egyet dolgot akkora készpénznek veszi, hogy biztos a szex ott, mint, hogy az ég kék. Nem értem. Lehet régen másként volt és kötélnek álltak ott a lányok, de én azt látom, hogy már ott is lassan csak a helyes srácokkal hajlandóak meginni valamit, vagy táncolni, ezek a lányok. Lehet rosszul látom, akkor elnézést. De itt olyan srácokról van szó, akik nem bizonytalanba akarnak lemenni, hanem biztos szexet szeretnének átlagos külsővel.
2014. febr. 15. 09:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

még egyszer se láttam ilyet.

inkább a "menj el prostihoz" a gyakori.

2014. febr. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

biztos szex nincs, csak a prostik :D


még nekem sem izmosan, helyesen. csak én nem prostizok

2014. febr. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

"itt olyan srácokról van szó, akik nem bizonytalanba akarnak lemenni, hanem biztos szexet szeretnének átlagos külsővel"


de még ez sem igaz

2014. febr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
,,Szia! Szerintem picit tényleg késésben vagy, de nem gond hiszen sosem attól függ mikor veszted el, hogy mások mikor szokták, hanem, hogy a partnered mikor szeretné. Amugy én 18 éves vagyok és még szüz. Nekem csak az számít, hogy a párom mikor szeretné. Amugy meg nem minden a szeretkezés...Hameg sex kell csak meny le vmi discoba szedj fel valakit aki eleget ivott, najó nem ez szélsõséges péda:D, de mondjuk az erkölcsi rendedtõl függ. Én személy szerint kívánom, hogy minnél hamarabb találj valakit akit szeretni fogsz és áteshetsz rajta. Ha pedig igazán szereted nem fog gondot okozni, hogy bemutasd otthon. Muszáj pontos-jé amugy:D és fiatalabbak buknak az idõsebbekre. "
2014. febr. 15. 09:27
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
aki ezt írja az nemi erőszakot ajánl neked. csúnya srác részeg lányokat sem tud felszedni
2014. febr. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
miért egy szűz tanácsaira hallgatsz ? :D
2014. febr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

# 4 itt van a lényeg: "najó nem ez szélsõséges péda:D"

ez csak egy vicc volt

2014. febr. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
,,Menj el belőle discoba szedj fel egy csajt és dugd meg, mert ott mindenkinek összejön, a maradékot költsd el óvszerre és legyen egy felejthetetlen éjszakád. Csak aztán vigyázz, nehogy p.csös csaj legyen, akkor tényleg felejthetetlen lesz. :)"
2014. febr. 15. 09:31
 9/18 anonim ***** válasza:
ja, akkor inkább már menjenek prostihoz!
2014. febr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mindenhol természetesnek veszik, hogy a diszkós lányok mindenkinek szétteszik a lábukat. Sok-sok száz ilyen kommentet olvastam itt is és máshol is. Valami alapja csak van, csak valahogy a legtöbb szűz srác valamiért nem fut össze ezekkel a lányokkal.
2014. febr. 15. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!