Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az addig oké, hogy rondának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az addig oké, hogy rondának és introvertáltnak születtem, de miért vagyok mellé még ilyen szerencsétlen is?

Figyelt kérdés
A szerencsétlent úgy kell érteni, hogy nincs szerencsém, sőt... Pl. ha nagy nehezen elérem, hogy végre egy nekem szimpatikus lány elkezdjen kedvelni, akkor 100%, hogy történik valamilyen külső ok, ami miatt nem jön össze végül a kapcsolat.
2014. febr. 18. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg te nem hiszel magadnak, addig senki sem fog.
2014. febr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jajgatasal csak bajt hozzol magadra!negativ=negativ,allj hozza pozitivan jokedvuen mindenhez es az elso kudarcnal ne keseredj egybol senkinek se konnyu az elet!
2014. febr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már rondának születtél, ne is reménykedj benne, hogy valaha is lesz olyan lány, akinek be fogsz jönni. Ezzel csak magadat csapod be. Én rettenetesen ocsmány vagyok, szóval én is tudom, hogy soha sem lesz barátnőm, mert minden egyes csaj undorítónak tart.
2014. febr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!