Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elvileg azért sértődött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elvileg azért sértődött meg a pasi, mert nem akartam még nála aludni, akkor gáz, ha én írok neki üzenetet, hogy most mi van?

Figyelt kérdés
Vagy hagyjam a dolgot (bár nem igazán bírom :(( ) és várjam meg, míg újra megkeres ő?

2014. febr. 20. 20:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nekem ebből az jön le hogy csak meg akar dugni, de mivel nem adod magad könnyen ezért inkább hagy téged a pcsába, és keress majd magának egy más könnyebben kaphatót
2014. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Várd meg, hogy keres-e.

Ne könyörögj egy olyannak, aki ezen berág

2014. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Folyamatosan online facebook-on ő is, és nem ír tegnap este óta. Idáig nem telt el egyetlen nap sem kb. 4 hét alatt, hogy ne írt volna legalább egy köszönést. És nekem nagyon hiányzik. De lehet hülyén jönne ki, ha most én írnék neki. Mit tegyek? :(
2014. febr. 20. 20:03
 4/14 anonim ***** válasza:

Nehogy írj neki, mert akkor azt fogja hinni, hogy az önbecsülésed a béka segge alatt van!!!

Ha nem hív, hagyd a francba!

2014. febr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Biztos hogy hülyén jönne ki ne írj neki ő a hibás 4 hét nem olyan sok idő ennyit még rászánná valaki hogy lefektessen,az hogy azóta is "meg van sértődve" (szerintem csak úgygondolta hogy úgyse fog összejönni) és már mással beszél, bocsi :(
2014. febr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És ha egy ilyen után mégis rám ír 1-2-3 nap múlva? Akkor szerintetek vehetem majd úgy, hogy mégis érdeklem és nem tud túljutni rajtam?
2014. febr. 20. 20:25
 7/14 anonim ***** válasza:

veheted úgy igen, hogy meg akar izélni biztosan.

Az, hogy komolya akar, nem 1-2-3 nap, sőt nem is 1-2-3 hét után derül ki...

2014. febr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Oké, de ha már eljutunk odáig, hogy mégis rám fog írni vagy valamilyen módon megkeres, akkor már 50-50 az esélye, hogy csak szexelni akar vagy komolyat, nem? Mert ha nem keres meg, akkor legalább tudom az okát. De ha mégis keresni fog, akkor még van rá esélyem, hogy most csak bevágta a durcit?
2014. febr. 20. 20:32
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem a megkeresés lesz a bizonyíték erre, hanem az utána való viselkedése. Beszélhetsz vele, de ne omolj a karjaiba rögtön.

Amúgy meg teljesen mindegy, max. csalódsz, depizel magadba zárkózol, fáj egy picit, aztán túllépsz, és gazdagagabb leszel egy tapasztalattal, ami jól jön később..ha mások szava nem elég.

2014. febr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9-es: Úgy látom, vágod a témát. :) Tudnál segíteni, hogy milyen viselkedésre gondolsz? Azt mondod, hogy az lesz a bizonyíték, ezt kitudnád nekem kicsit fejteni pasi szemmel? Gondolom pasi vagy..
2014. febr. 20. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!