Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elvileg azért sértődött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elvileg azért sértődött meg a pasi, mert nem akartam még nála aludni, akkor gáz, ha én írok neki üzenetet, hogy most mi van?

Figyelt kérdés
Vagy hagyjam a dolgot (bár nem igazán bírom :(( ) és várjam meg, míg újra megkeres ő?

2014. febr. 20. 20:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Például ha találkoztok akkor hogy hogy fog viselkedni veled látszani fog hogy mit akar szerintem,milyen messze áll mennyire magabiztos illetve mennyi akarja hogy megint átmenyj vagy hogy ő átmehhesen,ha megkeres persze lehet esélyed hogy nélküled nem bír élni de ettől ne bízd el magad. Beszélgess vele rendesen róla magadról meg ne mond el csak amit biztos szeretnél ha tudna de ne érezze úgy hogy le akarok rázni. Én legalábbis ezt tenném.
2014. febr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Ma megkeresett. :)


Milyen viselkedés lenne még szerintetek a helyes tőle amikor találkozunk, ha komolyat szeretne, illetve ha nem komolyat?


Várom még a tanácsokat, ötleteket. :)

2014. febr. 21. 11:02
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is ennyire szeretné hogy átmenyj az részedről megérdemelne egy hátraarcot szerintem. Vagy ha más módon bepróbálkozik esetleg ha látod rajta hogy mennyire kanos már az szintén ha jól el tudsz vele beszélgetni aztán mikor távoztok akkor nem akar átmenni egyikőtökhöz sem az jó jel akkor valószínűleg feldolgozta hogy ő volt a hibás persze ez sem 100% hogy nem arra hajt csak kicsit lassbban úgyhogy innetől nagyon vigyázz vele ilyenkor nagyon veszélyesek tudunk lenni.
2014. febr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

"ilyenkor nagyon veszélyesek tudunk lenni"

Ez aranyos volt :) de persze komolyan veszem, biztosan jó szándékból írtad és figyelni fogok! Köszönöm!

2014. febr. 21. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!